Arama sonuçları: *

• Users: neunion
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. neunion

Bu forum neden ölü kimse cevap vermiyor

Defalarca konu açıyorum cevap alamıyorum. Forum neden ölü?
  2. neunion

Youtube çekilecek oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar, Rimworld çekmek istiyorum ama sistemimde yok. Rimworld ile Stardew valleyi takas edeceğim. Çekilecek oyun varsa söyleyebilir misiniz. Korsan indirmiyorum.
  3. neunion

Oyun videosu için rimworld takas etmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Rimworld'u olan benimle stardew valley yada warband takas eder mi?
  4. neunion

Steam da rimworld ile takas etmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, Stardew valley ile rimworld takas eder misiniz? Rimworld oyunu istiyorum video çekeceğim. Warband da var isterseniz onunla takas yapabiliriz.
  5. neunion

Skyrim kasıyor acaba virüs taraması nasıl yaparım

Merhaba arkadaşlar, Sadece virüs taraması yapmak için program arıyorum. Ücretsiz olursa iyi olur.
  6. neunion

Gimp arayüz bozuldu ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Gimp deki araçların yerini değiştirirken arayüz bozuldu nasıl düzeltebilirim?
  7. neunion

Gimp için youtube den ders önerisi

Merhaba arkadaşlar, Gimp kullanmayı öğrenmek istiyorum. Oyun videolarındaki küçük resimler için kullanacağım. Nereden öğrenebilirim? Biraz biliyorum ama profesyonel olmak istiyorum.
  8. neunion

Gimp mi iyi Krita mı Photopea mı

Merhaba arkadaşlar, Oyun videolarında kullanmak için photoshop önerisi istyorum. Düşük sistemli olursa iyi olur. Krita mı daha iyi gimp mi photopea mı?
  9. neunion

Arkadaşlar cevap verin video edit programı önerir misiniz??

Merhaba arkadaşlar, Ücretsiz düşük sistemli video edit programı önerir misiniz? Kaç defa öne çıkarıyorum konuyu kimse cevap yazmıyor. Sistemim: Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek 4 GB RAM Intel HD Graphics 1 GB
  10. neunion

Yanlış açtım

Yanlış açtım
  11. neunion

Youtube yeni kanal mı açmalıyım eski kanaldan mı devam etmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Eski kanal dan mı devam etmeliyim yeni kanal mı açmalıyım?
  12. neunion

yanlışlıkla açtım

yanlışlıkla açtım
  13. neunion

Çözüldü✓ Vatandan mağdur olmamak için nelere dikkat etmeliyim?

Merhaba arkadaşlar, Vatandan sıkıntı çıkıyormuş bazen. Düzgün montajlamıyorlar diyorlar. Mağdur olmamak için ne yapmalıyım? Masaüstü kasa alacağım.
  14. neunion

Skyrim bazen yükleme ekranında takılıyor

Merhaba arkadaşlar, Bu sorunu çözmek için mod veya ayar var mı?
  15. neunion

Bu sistem alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-5500-rx-6600-8g-h610m-k-500gb-ssd-16gb-ram.html Arkadaşlar yayıncılık ve oyun için bu sistem alınır mı?
  16. neunion

Yanlış konu

Yanlış konu
  17. neunion

Ücretsiz Düşük sistemli Photoshop ve Video edit programı önerisi

Merhaba arkadaşlar, Ücretsiz photoshop ve video edit programı önerir misiniz? Kullanımı kolay ve basit olursa iyi olur. Oyun videoları için kullanacağım. Sistemim. Intel Celeron N2840 2.16 Ghz Çift çekirdek 4 GB RAM Intel HD Graphics 1 GB
  18. neunion

Youtube de oyun kanalı nasıl geliştirilir?

Arkadaşlar merhaba bir oyun kanalım var ama nasıl geliştirebilirim? Video atmama rağmen abone artmıyor. Çok istiyorum kanalımı geliştirmeyi. Skyrim çekiyorum. Edit ve photoshop biliyorum.
  19. neunion

Arkadaşlar cevap verin Youtube de skyrim videosu izlenmesi için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Youtube de skyrim videosu izlenir mi? İzlenmesi için ne yapmalıyım?
  20. neunion

Youtube da skyrim videosu izlenmesi için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar, Skyrim videosu izlenir mi? İzlenmesi için ne yapmalıyım?
Top Bottom