Arama sonuçları: *

1. S

Mavi Ekran AMD Ekran kartı driver sürekli çöküyor ve mavi ekran alıyor rx6600

arkadaşlar bende de amd r5 5600 var amd adrenalin driverını kurduktan sonra pc yi yeniden başlattım ve mavi ekran verdi bu driverı ne zaman kursam aynı hatayı veriyor. İşletim sistemim win 11 bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi eğer sistem yedeğim olmasaydı format atmak zorunda kalacaktım ve...
  2. S

pc donuyor ve dıt dıt ses geliyor

kanka sorun çözülmedi az önce yine aynı hatayı verdi
  3. S

kanka bende m2 ssd var forumlarda bu sorunu yaşayanların çoğu valorant oynuyor valoranttan olabilir sarısam bu gün valorantı sildim tekrar yükleyeceğim
  4. S

Bilgisayardan kulaklığa bip bip ses geliyor

bende valorant oynuyorum aynı sorun bende de var hatta konu aötım video da attım bilmiyorum umarım çözülür
  5. S

ekran donuyor sesler geliyor

aynısı bende de var benden araştırıyorum bulamadım
  6. S

merhabalar pc bir anda donuyor ve mouse oynattığımda dıt dıt ses ctrl+alt+delete yapıyorum görev yönetici açmıyor , ctrl+windows+shift+b yapıyorum ekran kartını restlemiyorum videoyuda atacağım arkadaşlar bilenler yardım cı olursa çok sevinirim şimdiden teşekkürler
  7. S

ikinci el ekran kartı alacağım

bir tık öyle oldu asdasdasd
  8. S

ben de emin değilim arkadaşlar 4060 çok iyi bir kart değil 3060ti aynı bir kart sadece dllss 3.0 var başka bir farkı yok
  9. S

dostlar bir arakadaşım aracılığı ile onun tanıdığı birisinden bir ekran kartı almayı düşünüyorum alacağım ekran kartı zotac gaming geforce rtx 3080 amp holo lhr reddot winner 2021 ekran kartında garanti yok miningte vs kullanılmadığını söyledi. Kartta oyun oynandığını ancak genel olarak kartın...
Top Bottom