Arama sonuçları: *

1. T

Yardım Matepad 11.5 Pappermatte vs Tab s9 Fe+

Hocam karşılaştırdığım tabletlerin fiyatlarıyla alakası yok bu dediğinizin malesef bu fiyatlara çıkamıyorum
  2. T

Hocam evet tam fp fakat kalemi yok Türkiye'de,alliexpressden falan temin etmem gerekiyor,bunlarla uğraşmak istemiyorum 1728666515 Kalem olması lazım bu modell içinde eksta kalem alacağım onun için Air modelini fiyatindan dolayı elemek zorunda kaldım
  3. T

https://www.epey.com/tablet/karsilastir/895501-899433/huawei-matepad-11-5-papermatte-edition_samsung-galaxy-tab-s9-fe-plus-wi-fi/ Arkadaşlar iki model arasında kaldım an itibariyle Huawei 13200(klavye kalem hediyesiyle) Samsung ise 14400 TL indirimle birlikte . Sizce hangisini almalıyım? Amacım...
  4. T

Uzun sure ayakta kalanlar icin ayakkabı önerisi?

Merhaba arkadaşlar günde 12 saate yakın ayakta çalışıyorum bunun için rahat bir ayakkabıya ihtiyacım var ayakkabı önerilerinizi bekliyorum marka olarak değilde model olarak yazarsanız sevinirim max bütçe 4k
  5. T

Yardım Vergisiz telefon çift hat

Merhaba arkadaşlar şimdi vergisiz telefon alacağım fakat hattım ben adıma değil devir işlemi için 1.4k gibi bir ücret ödeyeceğim ve daha pahalı bir tarifeye geçmiş olacağım dolayısıyla bu kadar para bayılmamak için aklıma şöyle bir fikir geldi çift hatlı bir vergisiz telefon alıp yanına kendi...
  6. T

Vergisiz Telefon Çift Sim Olursa

Hocam aldınız mı çift sim sorun yarattı mı iade alırken sadece 1 numara mı girdiniz aydınlatırsanız sevinirim
Top Bottom