Arama sonuçları: *

1. O

S23 Hızlı sarj bitme sorunu

arada deniyorum ama garibime giden wifi ile mobil arasindaki fark cidden bu kadar fazlami
  2. O

ben hep parlakligi dusuk kullaniyorum onun disinda bluetooth vs hicbirsey yok ama boyle oluyor 1716229299 cok konusmalara baktim insanlar 6 7 saat aliyorum diyolar daha hor kullanmalarina ragmen anlamadim
  3. O

Merhaba arkadaslar ben hazirandan beri s23 kullaniyorum evdeyken ekran suresini umursamiyorum lakin universiteye kyk ya geldigimde ciddi bir ekran suresi sorunu yasiyorum bulundugum yerde yani bilecikte cok kotu cekiyor internet 2 disi gecmiyor kyk wifi kullanirken sorunum olmuyor ama su aralar...
  4. O

Ölü piksel olabilir diye düşünüyorum

pek bilgim yok lakin bazi fotograflarinda olu piksel bazilarinda ise baska birsey gibi duruyor
  5. O

bilmiyorum banada öyle geliyor gördüğüm diğer ölü piksel fotoğraflarındakiler hem daha büyük hemde daha net başka bir renk gosteriyordu bu sadece siyah ve gri renkte gozukuyor diger renklerdede gözüküyor tabi de farketmek imkansız ancak parmağımı koyduğumda görüyorum
  6. O

Ölü piksel var sanırım ama çoğu zaman ölü pikseller büyük oluyor bendeki çok aşırı küçük bu nedir bilen varmı
Top Bottom