Arama sonuçları: *

1. F

Artics nova 5 ayarlarında yardımcı olun lütfen

İnternetten bakarak felan biraz ayarladım artı yapacak bişi yok malesef Evet adam ayıplı ürünü alamıyoruz dedi kutusu açılmış felan diyor ulan ürünün teşhiri yok orda takalım bakalım hiç bilgide vermiyorlar iade konuşun da da
  2. F

Hocam ses limitörünü kaldırdım eq ayarlarını girdiğim oyuna göre ayarlardım ama gamepower gibi güzel ses vermiyor Bu typce adaptörü ile kullanıyorum
  3. F

Dün teknosadan aldım kulaklığı sonları kurdum ettim ama elimdeki 300 e aldığım gamepower bu kulaklıktan daha iyi ses veriyor oyunlar da gittim iade götürmeye almadılar ayıplı ürün diyerek bu kulaklığın ayarlarını bilen varsa yardımcı olabilir mi bulamadım ben.
  4. F

gaming kablosuz kulaklık önerisi

Hocam geçmiş olsun ayıplı ürün diyerek iade almadı oe teknosadan niye ürün aldıysam artık 1724576517 Beyler sakın teknosadan alışveriş yapmayın bide bu artics nova 5 i almayın
  5. F

Ya internetten baktım da kutusu açık ürün almıyormuş felan aşırı korku sardı yarın öğlen almazsa ne yaparım bilmiyorum
  6. F

Hocam bunu iade alırlar mı sence 1724543491 Bi marka takıntısı mouse steel series kulaklıkta olsun dedim hiç memnun değilim
  7. F

Bu arada nova 5 i aldım sonarda ayarda yaptım baya ama leş ötesi ya 350 tl ye aldığım gamepower daha iyi ses veriyor bir sürü profil denedim 4 5 farklı oyun oynadım leş leş bildiğin 1724541762 Teknosadan aldım yarın iadeye götürcemde kutuda az yırtık var yinede iade alırlar mı ya ? 1724541862...
  8. F

Hocam indirimler hiç güzel değildi eğer bi işim çıkmazsa mediamarkete gidip alıcam kulaklığı büyük ihtimal
  9. F

Hocam dedim yutubdan bakayım ilk karşıma çıkan video sakın almayın videosu 😂😂😂
  10. F

Hocam bassa çok ihtiyacım yok ses kasmada iyi olsun mikrofonu üzmesin yeter benim için hafta sonu alıcam yada inş gaming gecesinde çıkarsa alırım
  11. F

Beylerrr nova 5 düştü gaming gecesine alınır mı ????
  12. F

Tamamdır yarın yazarım ozaman inş güzel bir şey düşer.
  13. F

hocam 3 yada 4 sene oldu aynı ekipman para verirken böyle ömrü bitene kadar kullanacağım için 7 versem de bir şey olmaz kafasındayım şu an yeter ki işimi görsün birde bu dip ses olayı yoktur dimi birisinde 7.1 sistemi çalışmıyor demişti yorumlar da
  14. F

Sizce yarın ki cuma indirimlerini bekliyeyim mi 3 senedir gamepower kullanıyordum 2 gün önce kulaklık kırıldı yenisini almam lazım da acil steel series mousundan dolayı çok seviyorum o yüzden kulaklıkta steel series olsun isterim ama bakalım ya
  15. F

Ya haklısınız aslında 7 k da fazla birde mikrofonu iyi değilmiş ve dip ses varmış üstüne aldıktan sonra ayarlar yapman lazım mış felan tekrar gamepower mi alsam acaba 😂
  16. F

abi 2 sindede baktım da 2 side sıkıntılıymış ya hocam bu 2023 steel series nova 7 ye ne diyorsun iyi midir? ?
  17. F

Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık alıcamda nova 7 baktım ama bi kısmı iyi bi kısmı kötü diyor mikrofonu iyi değilmiş ama olsun ben ayrı bi mikrofon alırım onda sorun yok tek ihtiyacım dip ses yapmasın cs tarzı oyunlarda sesi iyi versin şarjıda güzelcene dayansın buna seçeneklere göre ne...
  18. F

50bin TL 2 k sistem önerin pls

Sistem güzel ama stok fanla alev alır işlemci felan 1706124191 Hocam bende baktım da tek tek toplasam sanki daha ucuza gelecek gibi
  19. F

Hocam kendime sistem dizdim iyi kötü 4060ti li bir kaç parçam kaldıda Bu sistem arkadaşım için onun PC ile monitörü satıyoruz 2 k monitör aldı da kasa ne alalım
  20. F

50 bin TL'ye 2 k sistem önerir misiniz?.
Top Bottom