Arama sonuçları: *

• Users: LTwiN
  • Order by date
  1. L

topladığım sistem nasıl?

gerçekten şans olmuş bugün aynı sistemi sizin dediğiniz şekilde eklemeleri yapıp sipariş ettim hocam umarım pişman etmez
  2. L

topladığım sistem nasıl?

hocam attığınız sismtemlerde 28.999 tl olanın anakartında 2 tane m2 slot yerimi var acaba çünklü 500 gb yer benim için az kalıyor elimdede bir adet fazladan m2 ssd var 2 slot varsa onuda eklerim sistem baya hızlı olur 1701496736 - 1 x Hyper M.2 Socket (M2_1, Key M), supports type 2280 PCIe...
  3. L

topladığım sistem nasıl?

hocam bu konulardan çok anlamıyorum lütfen yardım edin bana belirttiğim bütçede sağlam oyuncu bilgisayarı lazım kaç gündür bakıyorum düzgün bişeyler bulamadım parasını hakedecek bir sistem önerseniz çok makbule geçer
  4. L

topladığım sistem nasıl?

hocam psu unutmuşum 650 wattlık bir kasa ile beraber eklediğimizi var sayalım nasıl oluyor sistem
  5. L

oyun odaklı 28k sistem önerisi

hocam şu sisteme bir bakarmısınız https://forum.donanimarsivi.com/konu/topladigim-sistem-nasil.849815/
  6. L

topladığım sistem nasıl?

Oyun odaklı bir sistem kurdum bütçem 28-29k aşağıdaki parçalarla bir sistem kurdum sadece ram eksik bir ram tavsiyesindede bulunursanız çok sevinirim sisteme gelecek olursak bu sistem ilerde sorun yaratırmı ve en önemlisi parçalar birbiriyle uyum sağlarmı çok anlamasamda dizdim birşeyler. iyi...
  7. L

oyun odaklı 28k sistem önerisi

Tamamen oyun odaklı sistem arayışındayım bütçem maks 28k iyi bir sistem için 29k maks bütçem var monitör dahil değil oyunlarda iyi performans ve uzun ömürlü olması benim için en önemli seçenekler ben 4 adet birbirine yakın sistem buldum ancak aralarında en beğendiğim magnus 4060 oldu kesinikle...
Top Bottom