Arama sonuçları: *

1. E

Kredi Kartı Tavsiyesi

En parada hala taksit var limiti 15 bine çıkartıldı her 5 bin TL ye 1 hak olarak devam ediyor
  2. E

Köprü Ücretleri Hakkında

Araçta hgs var ise her gün ceza tutarını çekmeye çalışır yeterli ücret yoksa çekemez siz bugün yüklediyseniz yarın veya öbür gün ihlalli geçiş ücretinin çekilmiş olması gerekir Dip not : çok mağdur olan oldu her gün girip kontrol etmektte fayda var veya arayıp müşteri hizmetlerinden...
  3. E

Logitech g102, GHUB açılmadan tıklamıyor

teşekkürler şuan yeni güncelleme gelince düzeldi eğer yine aynı sorunu yaşarsam deneyeceğim
  4. E

Bagajdaki rafı tutan şeyin adı

Bagaj içi sağ sol kaplama diye aratınca çıkmıyormu ? Öyle bir ismi yok diye biliyorum
  5. E

Arabanın arkasındaki çiziği boyatsak lokal boyalı geçermi

rütuş boyada herhangi bir işlem geçmez zaten aracın beyaz renk ben senin yerinde olsam biraz boyacıdan boya alıp ince bir rütuş atarım araç beyaz olduğu için yanına gidene kadar çizil belli olmaz ki çizik komple kapansın diyorsan kalın rütuş atıp zımpara yapmak ve en son pasta cila yapmak lazım...
  6. E

Dip not olarak zamanla kaputta taş izleri olacak önlemek için sadece kaputa ppf kaplatabilirsin eğer maddiyat konusunda sıkıntı yaşamazsanız komple ppf en temiz ve dertsizi olacaktır
  7. E

Rütuş yapman daha sağlıklı olur boyacıdan arabanın renk koduna göre 100-200 gr boya al daha az veriyorlarsa alabilirsin ince sulu boya fırçası ile o çiziği güzelce boya çok kalın atarsan pasta cila yapman gerekebilir yada nazarlık diye bırakabilirsin
  8. E

Logitech g102, GHUB açılmadan tıklamıyor

Öncelikle merhaba, Sorunu dün akşam fark ettim (1 haftadır açmıyordum bilgisayarı) En son kapatmadan GHUB ı güncelleyip kapatmıştım dün bilgisayarı açtım ışıklar yerinde ancak sağ sol click ve tekerlek çalışmıyor mouse bozuldu diye tribe girdim ama mouse imleci ekranda haraket ediyordu neyse 2...
  9. E

Thermaltake S200 TG Kasa İçindeki PSU Kaliteli Mi?

650w olan modelini kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım sadece kasa fanları çok sesli haberin olsun
  10. E

Steam kartımdan sürekli para çekiyor yardım

Devamlı buraya bakamıyor çözebildinmi bilmiyorum işini deniz bank ile çözmen gerekecek ücret iadesi talep et hakem heyetine git şikayette bulun haksız ücret kesiyorlar ve senin onayın olmadan
  11. E

Telefondan alıntı yapmayı beceremedim Sorunun bankada komple steam in aldığı para steam games diye gözüküyor zaten yd sanal pos a şikayet edeceksin sen senin paranı beklemeye alıyorlar ancak geri yatırmıyorlar sorun burda steamde değil deniz bankta aynısı başıma geldi 144 lira çektiler ben...
  12. E

Zaten ilk çektiğin paraya itiraz edeceksin 2. Çekilen para direkt steam adına çekiliyorilk çekilen parayı provizyona alıp steam çekerkenki güncel kurdan hesaplayıp çekmesi gerekiyor ilk paraya itiraz et
  13. E

deniz banktan yapmışsın geçmiş olsun deniz bank pişmanlıktır alımlarda ilk yd sanal pos olarak parayı çekiyorlar ancak steam kendisi 1 hafta sonra o günün kurundan parayı çekiyor burada senin muhattabın deniz bank steamden çözüm sağlayamazsın İstersen iade dilekçesi talep edip doldurup paranı...
  14. E

🔥İndirim 20LT Soğuk Sıkım Yağ 2110₺🔥%64 İndirim

Ben kendim bursada zeytinciyim fabrikalar veya sıkım yerleri öyle dediğiniz gibi ucuza alamıyor. Türkiyenin en köklü zeytin yağı firmalarından biri geçen gün yağlık zeytinin kilosunu 50 lira yaptı ve bu sene hasat zamanı çok yağışlı gittiği için en düşük 5 kilo zeytinden 1 litre zeytin yağı...
  15. E

🔥İndirim 20LT Soğuk Sıkım Yağ 2110₺🔥%64 İndirim

Arkadaşlar kendim zeytinciyim 1 litre yağın bana maliyeti 250 liranın altına düşmüyor zeytin yağı adı altında satılan zeytinyağı değil bunlar
  16. E

Stem dolar kuru x2 ödeme

Konu çözüldü nakit alışverilerde bankalar kur değişikliği yüzünden fark alabilirmiş ancak bende banka tamamını tekrar almıştı ücretin başına gelen arkadaşlar banka ile görüşüp ücret iadesi talep formu doldurması gerekiyor
  17. E

Stem dolar kuru x2 ödeme

merhaba, 23 kasımda steam üzerinden 144.07 TL lik bir alışveriş yaptım hesabımdan ücret düştü direkt ancak bugün hesabıma girdiğimde 28 kasımda hesabımdan 144.55 TL tutarında yeniden steamden ücret kesilmiş gözüküyor steam desteğe ticket attım satın alma geçmişimede baktım 28 kasımda bir...
Top Bottom