Arama sonuçları: *

1. Xiahou0

Uçak uzay mühendisliği için yönlendirilmek istiyorum

merhaba, uçak uzay mühendisliğinde yüksek lisans veya 4. sınıf olan birisi benimle iletişime geçebilir mi acaba. aklıma takılan ve bir yere yönelme konusunda sıkıntı yaşıyorum yönlendirilmeye ihtiyacım var fikir danışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinrim.
  2. Xiahou0

Mouse aygıtını sildim nasıl geri getirebilirim

malesef olmuyor bulunamadı diyor manuel seçtiğimdeyse gelmiyor 1652285644 onu nasıl yapabilirim açıklar mısın knk
  3. Xiahou0

Mouse aygıtını sildim nasıl geri getirebilirim

aygıt yöneticisinden mouse aygıtını sildim, kaldırdım. fakat mouse çalışmakta kullanabiliyorum fakat sağ tık çalışmıyor sadece ve mouse'u pc görmüyor. her bir girişe taktığımda sürücü yüklemesi yapmıyor. bunun çözümü nedir tek çözümü format mıdır ne yapabilirim. yardımlarınız için çok teşekkür...
  4. Xiahou0

Laptopumu F Klavyeden Q klavye ye nasıl değiştirebilirim ?

Arkadaşlar herkese merhabalar, bende eski bir Toshiba laptop var böyle 4 5 senelik. Q klavye olarak değilde F klavye oalrak gözüküyor. Laptopun klavyesini değiştirmek için denetim masasına giriyorum. Denetim masasından kontrol ettiğimde sadece "Türkçe" yazısı oluyor başka bir şey çıkmıyor...
  5. Xiahou0

Üni dondurdum fakat burs kaydını 2 aydır dondurmadım ne gibi bir sorun olur

merhabalar arkadaşlar,2 ay önce üniversitemi dondurdum. Üniversite sınavına tekrar hazırlanıyorum. Bu süreçte 2 aydır burs alıyorum. Burs dondurma dilekçesi vermem gerekiyormuş fakat bunu bilmiyordum 2 aydır parayı alıyorum devletten. dilekçe verdikten sonra bursumun donacağını biliyorum lakin...
  6. Xiahou0

Laptoptan inanılmaz yüksek ses geliyor anlamdıramıyorum

Biliyorum biliyorum garantiye göndereceğim lakin sebebini merak ediyorum. neden böyle yağıyor sebebi ne olabilir donanımsal mı fan mı
  7. Xiahou0

Laptoptan inanılmaz yüksek ses geliyor anlamdıramıyorum

Merhaba arkadaşlar laptopu alalı daha yeni oldu 3 aylık laptop dahaca. ve son 2 haftadır sesler çıkarıyordu. fakat son 4 gündür laptoptan aşırı derece de yüksek ses çıkmaya başladı. Sebebini hala bulamadım şuraya video bırakıyorum bi bakıp ne sorunu olabilir fikir yürütebilir misiniz.
  8. Xiahou0

Office uygulamaları tarayıcıdan açıyor nasıl kendi uygulamasından açabilirim ?

merhaba arkadaşlar, office uygulamaları tarayıcıdan açıyor bir türlü kendi uygulamasından açamadım malesef ki. internette çok araştırdım ama bi netice bulamadım. Bunun çözümü nedir nasıl yapılır yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
  9. Xiahou0

asus rog strix 1080Tİ'ye 600w psu yeter mi

Evet tam olarak bu
  10. Xiahou0

asus rog strix 1080Tİ'ye 600w psu yeter mi

Merhabalar asus rog strix 1080 ti ekran kartım var ve bu sitede ki arkadaşların önerisiyle işlemci olarak R5 5600x aldım. Lakin psu konusunda kararsızım. güç yeter mi bu işlemciyle ekran kartına onu sormak istiyorum. aklımdaki psu da şudur: couger 600w 80+ power supply Veya hangi psu...
  11. Xiahou0

asus rog strix 1080 ti uygun işlemciler nedir

Dolandırmayla ilgili bir şey mi dedim :D?
  12. Xiahou0

İtopyadan babamın mezarını bile sipariş etmem satın almam
  13. Xiahou0

2k-2.5k
  14. Xiahou0

asus rog strix 1080 ti 11 gb ekran kartı aldım. İntel işlemci değilde ryzen işlemci önerirseniz sevinirim birde R5 3600 yeterli olur mu tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  15. Xiahou0

Xfx 5600xt thiic 2 düşük gpu kullanımı

soğuk su içip, abdest alman lazım güzel kardeşim :))
  16. Xiahou0

r5 1600 3.6 ghz oc'de rtx2060 darboğaz yapar mı ?

evet 14 nm olan... kankam 2060 almamı önermiyorsun o zaman
  17. Xiahou0

anladım teşekkürler yardımın için
  18. Xiahou0

dostum oc yapsam bu sorun ortadan kalkar mı peki
  19. Xiahou0

arkadaşlar merhaba, r5 1600 rtx2060 da darboğaz yapar mı, yaparsa eğer oc yaparak 3.6 ghz e çıkarsam işlemciyi hala yapmaya devam eder mi? 2060 almak mantıklı mı bu işlemciye. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom