Arama sonuçları: *

• Users: Whiskry
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Whiskry

Apple watch sahibine kilitlendi

Merhabalar hocalarım, benim iPhone 14 cihazım vardı ve kırıldı yani kullanılamaz hale geldi ve saatim ona bağlıydı yeni telefon aldım yine ios bir cihaz bu yeni cihazıma saati bağlayamıyorum Apple watch sahibine kilitlendi diyor iCloud şifremi de bilmiyordum şuan hiçbir şekilde ne fotoğraflarıma...
  2. Whiskry

RTX 3070 için işlemci önerisi

Merhabalar hocalarım, ben RTX 3070li bir sistem toplamak istiyorum bütçem 38-40k maksimum 40k olur hiçbir şeklde darboğaz sorunu yaşamak istemiyorum ve 2k monitörüm var aynı zamanda bu pcde oyun geliştireceğim, 3d tasarımlar ve video editleri yapacağım şimdiden teşekkürler
  3. Whiskry

3070ti için işlemci önerisi

Hocalarım merhabalar, benim elimde 3070ti bir kart var bu karrın yanına hiçbir şekilde darboğaz yapmayacak bir işlemci arıyorum işlemci için bütçem 9k 10kya çıkarabiliriz
  4. Whiskry

RTX 3070ti oyun geliştirme için kullanılabilir mi

Selamlar ben oyun geliştiriciliğine başlamayı hedefliyorum ve şuan bir pcm yok ben de PC toplamaya karar verdim bu bilgisayarı oyun geliştirme, 3d tasarım ve yayıncılık gibi işlerde kullanacağım sizce 3070ti ve yanına da onu besleyebilecek güzel bir işlemci benim isteklerimi karşılayabilir mi...
  5. Whiskry

Silinen dosyaları geri getirme

Selamlar hocalarım uzun bir süre önce benim için çok önemli olan ve pahabiçilemez eski dostlarımla anılarımın foto video vb olan bir klasör kardeşim tarafından silinmiş ve ben bunu yeni fark ediyorum ne yapabilirim bu dosyayi nasıl tekrar geri alabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
  6. Whiskry

Toplamış olduğum sistemde bir eksik ve ya uyuşmazlık var midir

Selamün aleyküm hocalarım, Ben bir PC topladım ve sizinle paylaşma gereği duydum herhangi bir sıkıntı, parça uyumsuzluğu yani bir pürüz var ise belirtebilirsiniz başka önerileriniz de var ise paylaşırsanız çok müteşekkir olurum Ekran kartı...
  7. Whiskry

18 yaşından küçüğüm para kazanmak istiyorum

Merhabalar ben 14 yaşındayım ve internetten para kazanmak istiyorum aynı zamanda bir bilgisayarım da yok ben nasıl ve nereden para kazanabilirim?
Top Bottom