Arama sonuçları: *

1. yunusbeyer

Jawline çene topu Yaş sınırı varmı

Ben 18 yaşındayım benim yapmam gerekir mi yoksa direkt top alsam olur mu? Ve topu nerede bulabilirim Decathlona baktım diğer yerlere baktım bulamadım trendyoldakiler de kalitesiz diyorlar
  2. yunusbeyer

Hangi simülasyonu tercih etmeliyim?

bence dirt rally 2.0
  3. yunusbeyer

Hangi simülasyonu tercih etmeliyim?

dirt rally 2.0, asetto ve f1 gibi oyunlardan çok farklı ama oynaması keyifli
  4. GARANTİLİ TERTEMİZ SİSTEM

İstanbul GARANTİLİ TERTEMİZ SİSTEM

EKİPMAN HARİÇ FİYATTIR DİĞER İLANIMDA EKİPMAN DAHİLDİR SAHİBİNDEN GET İLE KARGO YAPILIR HIZI VE PERFORMANSI GAYET İYİ BİR SİSTEMDİR ZATEN ANLAYANLAR İÇİNDEKİ PARÇALARDAN BİLİR BUGÜNE KADAR YÜKSEK OYUNLARDA VE PROGRAMLARDA İYİ SONUÇLAR VERMİŞTİR (valhalla ve solidworks 2020 gibi) OVERCLOCK VE...
  5. yunusbeyer

MERKEZİ SİSTEME CAT 5 veya 6 KABLOSU ÇEKİLİR Mİ?

Altyapım Telekom'un yeni dönüşüm yaptığı VDSL altyapısı, 80 megabit'e kadar verebiliyor ama benim hızım çok düşük. Dolaptan şüphelenip ölçüm yaptırdım, dolapta da ankastrede de birebir 80 megabit çıktı. Ama benim modemime gelen değerler berbat ve sürekli kesinti oluyor. Ankastreden prize kadar...
  6. yunusbeyer

Android BAKAR MISINIZ 2000 TL telefon önerisi

Galaxy A12 ve Realme C15 var. Benim önerim daha güncel olduğu için ve kamerası daha iyi olduğu için A12.
  7. yunusbeyer

En memnun kaldığınız ıss

Gıbırnet. istediğim yerden ulaşabiliyorum ve hemen ilgileniyorlar. Paketim 100/8 85 TL. Altyapım TT VDSL, tam hızı alamıyorum ama reglet ölçümü yaptırdım 80 mbps çıktı, kablolarımda sıkıntı var yani yaptırırsam düzelir.
  8. yunusbeyer

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a12.html bulabildiğim en güncel telefon
  9. yunusbeyer

bu fiyatlarda iş görecek samsung, gm, realme cihazlar var. xiaomi'yi asla önermem
  10. yunusbeyer

İşlemcisiz Şekilde PC Açıp Fanları Kontrol Edemiyorum ?

msi anakartlar işlemci olmadan açılıyor hatta usb bellek ile bios güncellemesi bile yapılıyor. diğer markalarda bu özellik olmayabilir veya farklı bir sebebi olabilir.
  11. GARANTİLİ OYUN-YAYIN-İŞ BİLGİSAYARI

GARANTİLİ OYUN-YAYIN-İŞ BİLGİSAYARI

DİSCORD: yunussavage#0236 ÜZERİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ HİÇBİR ŞEKİLDE SORUN ÇIKARMAYACAK KULLANIRKEN YÜKSELTİRKEN ÜZMEYECEK BİR SİSTEMDİR KESİNLİKLE OC VEYA MİNİNG İŞLEMİ YAPILMAMIŞTIR VALHALLA GİBİ GÜNCEL OYUNLARI İDEAL DEĞERLERDE İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI ISINMADAN OYNADIM SOLİDWORKS 18-19-20...
  12. yunusbeyer

PC İçin dualshock 3 almak istiyorum

kablosuz kol arıyorum dualshock 3 alabilirim şuan pcye bağlanabiliyor zaten
  13. yunusbeyer

PC İçin dualshock 3 almak istiyorum

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-ps3-oyun-kolu-dualshock-3-wirelless-controller-p-HBV000000UKE8#saticiya-sor Merhaba, 100 lira bütçeyle pc için dualshock 3 arıyorum orijinal olmadığını biliyorum ama ikinci ellere de güvenemiyorum. Linkteki alınır mı herkes övmüş.
  14. GARANTİLİ OYUN-YAYIN-İŞ BİLGİSAYARI

İstanbul GARANTİLİ OYUN-YAYIN-İŞ BİLGİSAYARI

HİÇBİR ŞEKİLDE SORUN ÇIKARMAYACAK KULLANIRKEN YÜKSELTİRKEN ÜZMEYECEK BİR SİSTEMDİR KESİNLİKLE OC VEYA MİNİNG İŞLEMİ YAPILMAMIŞTIR VALHALLA GİBİ GÜNCEL OYUNLARI İDEAL DEĞERLERDE İŞLEMCİ VE EKRAN KARTI ISINMADAN OYNADIM SOLİDWORKS 18-19-20, CAMTASİA 9 VE PHOTOSHOP CC KULLANDIM HİÇBİR SIKINTI...
  15. yunusbeyer

Modding Rainmeter kabuk önerisi

exe dosyasına sağ tıklayıp başlangıç menüsüne sabitle veya görev çubuğuna sabitle dersen olur
  16. yunusbeyer

Ekran Kartı Termal Macun Yenileme

Kasım 2019'da aldığım Sapphire RX570 Pulse 4GB ekran kartıma bugüne kadar bakım ve macun yenileme yapmadım. Son zamanlarda ısınma sorunu yaşamadım ama fan devirleri yükseldi, çok ses çıkartıyor. Cihazı Teknobiyotik'ten almıştım, onlar bakım yapıyorlar mı bilginiz var mı? Bazı vidaların üzerinde...
  17. yunusbeyer

Modding Rainmeter kabuk önerisi

bu şekilde
  18. yunusbeyer

Yardım Modemim düzgün çalışmıyor

modemi değiştirdim sorun hala devam ediyor team ile bağlanıp yarım saat uğraştılar yapamadılar
  19. yunusbeyer

Yardım Modemim düzgün çalışmıyor

dün aradım sorun büyük ihtimal modemde dediler. ben yine de hızı 50'ye düşürmelerini istedim, şimdi santralden gelen hız 50 megabite düşmüş margin 17 desibele yükselmiş ama modemden bana gelen hız 5 megabit.
Top Bottom