Arama sonuçları: *

1. T

DADG2 Sistem reset problemi

zaten kart servisten gelene kadar dolar stoklar :D
  2. T

evet 2. el fiyatlara baktım doğru söylüyorsun, satmayı bende düşünüyorum fakat piyasada alacak kart yok :D
  3. T

5K biraz fazla demediniz mi, sıfır modeli 2.5k falan sanırım benim bildiğim.
  4. T

tamamdır, teşekkürler.
  5. T

İtopya'dan aldım sanırım oranın teknik servisi yok, üretici firma garantili ürünler değil mi?
  6. T

Sizin önerilerinizden sonra herhangi bir restart problemi yaşamadım ama bu sefer youtube'da video izlerken zaman zaman ekranın yarısı yeşil oluyor, yeni bir problem çıktı ortaya malesef.
  7. T

Yaptım, Teşekkürler.
  8. T

deniyorum bakalım tekrar olacak mı teşekkürler.
  9. T

toplama sistemlerde mi görülüyor sadece bilmiyorum bir arkadaş yazmıştı onu. Dün 21.2.3 dürümünü yükledim daha sorun tekrarlanmadı ama bence tekrar olacak çünkü yaklaşık 2-3 aydır bu problem var.
  10. T

abdullah abiyi nasıl etiketliyebilirim acaba?
  11. T

hazır sistemin wattman yapması ilginç. bencede tamamen katılıyorum bu hata nedir acaba tam olarak?
  12. T

Driver eskiymiş, şimdi güncelliyorum fakat onunla alakalı olduğunu sanmıyorum eğer sorun geçmezse tek çare garantiye yollamak sanırım.
  13. T

Beklenmeyen bir sistem arızasından ötürü varsayılan Radeon WattMan ayarları geri yüklendi, diye bir bildirim var.
  14. T

Arkadaşlar merhaba, DADG2 sisteme sahibim. Bir kaç ay önce sadece valorant oyununa girdiğimde ekran kartımdan (Sapphire RX590) tiz bir ses çıkıyor ve bir süre sonra bilgisayar reset atıyordu, Şimdi ise bilgisayar ansızın görseldeki gibi olup kendi kendine res atıyor bu problem neyden...
  15. T

Hangi monitör Asus mu AOC mu?

Hep Aoc marka kullandım ve bir sıkıntı yaşamadım. Bende C24G1 var ve çok memnunum tavsiye ederim. Aoc bence daha kaliteli bir marka.
  16. T

COD warzone gpu sıcaklığı

afterburner programı bana çok karışık geliyor :D. Sanırım bir çözümü yok yada oyunsal bir sıkıntı.
  17. T

R5 3600

render vs yapmıyorum sadece oyun için sormuştum. Corona günlerinde sıkıntıdan bilgisayarıma bir şeyler almak istiyorum sürekli :D. Sanırım en mantıklısı 4000 nesili beklemek olucak. Yorumlarınız için Teşekkürler.
  18. T

COD warzone gpu sıcaklığı

Merhaba, oyundaki GPU sıcaklığı göstergesini açtığımda N/A yazıyor ve ekran kartı sıcaklığımı göremiyorum. Herhangi bir çözümü var mıdır? Ekran kartım Sapphire rx 590. (bütün driver'larım güncel.)
  19. T

R5 3600

Merhaba, DADG2 sistemim var ve 3. nesil ryzen işlemcilerin çıkması ile 2. nesil işlemciler ucuzladı.Sistemimi güncel tutmak için ufak çaplı geliştirmeler yapıyorum. Şuan sistemimde R5 2600 işlemci var R5 3600 geçmek sizce mantıklımıdır?
  20. T

Warzone bilgisi olan bekliyorum

oyuna gırmeden weapons kısmından lodout ayarlarken perkslerden double weapons secmen lazımç
Top Bottom