Arama sonuçları: *

1. Eray Yılmaz

Max 10k bisiklet önerisi

@Mert Özkaya Önerisi üzerine aldığım ve yaklaşık 2.5 sene boyunca memnuniyetle kullanmış olduğum mosso wildfire 27.5v değiştirmeye karar verdim. Bütçem 8k-9k bandında max 10k zorlayabilirim ve boyum 1.72cm Tekrar dağ bisikleti almak istiyorum fakat hangisini seçmeliyim karar veremedim Ormanda...
  2. Eray Yılmaz

2K Monitör Tavsiyesi

Başlıkta da gördüğünüz gibi 2K monitör arayışındayım 1 Ay içerisinde monitörü değiştereceğim ve bu konuda çok iyi değilim bu sebepten sizlerin önerisini istiyorum Monitörden beklentilerim şunlardır > 2K > Min 144hz > Boyutu 27inç ve 32inç aralığında > Duvara monte delikleri > Nvidia ile...
  3. Eray Yılmaz

Logitech g29 + Shifter satmayı düşünüyorum

Elimde 28/11/2019 tarihin de alb bilişimden alınmış g29 direksiyon 14/05/2021 tarihin de itopya üzerinden alınmış shifterim var fakat biraz ihtiyaçtan satmayı düşünüyorum Ürünlerin kozmetik ve mekanik olarak hiç bir sorunu yoktur sadece direksiyonun mavi cizgisi biraz soyuldu Şuan da piyasa...
  4. Eray Yılmaz

full face kask önerisi

Arkadaşlar full face kask almayı karar verdim fakat kalite ve vergi konusunda bilgin olmadığı için size sormak istedim aklımda ki kask...
  5. Eray Yılmaz

Bisiklet 1 iç ve 2 dış lastik önerisi

Başlıkta belirttiğim gibi bisikletime 1 iç ve 2 dış lastik alacağım fakat bu konuda kendime çok güvenemedim lastik ebatı 27.5x2.21 ve arazi olarak toprak arazi de kullanacağım maks bütçe 550 TL @htc.husnu @rookie27 bir yardım eli uzatır mısınız ?
  6. Eray Yılmaz

Oda düzenini değiştirmeyi düşünüyorum

Şuan ki oda düzenim bu şekil de köşe masa koymayı düşünüyorum ve sol duvar da pencere olduğu için şuan ki masamın olduğu yere koyamıyorum Aklım da ise şöyle bir oda düzeni var fakat karar veremedim o yüzden size de sormak istedim Bu şekil de yaparsam pencerenin önünü kapatmamış olacağım ve...
  7. Eray Yılmaz

Masaüstün deki garip çizgi

Arkadaşlar 2 gün önce arka planımı değiştirince böyle bir çizgi geldi ve daha da kapanmıyor bunun ne olduğunu nasıl anlarım veya nasıl kapata bilirim ? Bu şekilde açıla biliyor
  8. Eray Yılmaz

Ucuz Ambilight Yapımı

Selam dostlar bu ilk rehberim ve sizlere ucuz maliyetli ' ambilight ' yapımını göstereceğim. Kendim bir süredir kullanıyordum fakat ledleri siyah ledlerle değiştirmek istediğim için tekrar yaptım ve sökmüşken size rahber hazırlayım dedim :) Malzemeler ▷ Arduino uno r3 (klon da olabilir fark...
  9. Eray Yılmaz

Da-md2 alıp fahiş fiyata satanlar

arkadaşlar bildiğiniz gibi 26,12,2020 tarihinde @Abdullah Hacıgül yeni sistem çıkardı adı da-md2 neyse bizim arkadaş sistemini letgoya koydu bende bakarken altta gözüme çarpan 2 ilan oldu 2 side da-md2 sistem di ilan 1 ...
  10. Eray Yılmaz

Warzone sürekli tarama yapıyor

14 gün karantina da kafayı yememek için 09,12,2020 tarihinde oyunu güncelledim 1 gün boyunca oyunu oynadım yaklaşık 3 defa oyunu kapatıp açtığım oldu. son kapattığımda otomatik bir şekilde dosya doğrumalası yapmaya başladı dedim bekliyim bi 10 dk sonra yine girerim neyse doğrulama bitti biter...
  11. Eray Yılmaz

Steelseries Rival 710 System Monitör hatası

Arkadaşlar 19-09-2020 tarihinde incehesap gaming gecesinden Steelseries Rival 710 almıştım 24-09-2020 tarihinde elime ulaşmıştı akşam eve geldiğimde direkt pc kurdum driverleri erkenden kurmuştum neyse girdim ayarlara karıştırdım hassasiyetini kendime göre ayarladım sonra apps bölümüne...
  12. Eray Yılmaz

6250tl 1050ti li sistem

arkadaşlar bilen bilir az önce bir arkadaş konu açtı attığı linkteki adama yazdım adam sonunda geri dönüş yaptı ve küfür edecem dedim sözümün eriyimdir şimdi küfürü bekliyor adam ama aklıma bir soru geldi mahkemelik olma ihtimalim var mı? link...
  13. Eray Yılmaz

Logitech g29 teknik servis

Arkadaşlar direksiyonum 28/11/2019 tarihinde 1,450tl ye alb bilişimden alındı yani faturası , garantisi ve kutusu durmaktadır. video atacaktım ama forum el vermiyor sorunum şu : pc açılınca 450 derece sağ dönüyor sonra 900 derece sola dönüyor sola döndükden sonra 450 derece sağ dönüp durması...
  14. Eray Yılmaz

Hangi fren pabucunu seçmeliyim?

Arkadaşlar geçen gün işteyken fren pabuçların fiyatına bakayım dedim ve 3 farklı pabuç olduğunu fark ettim açıkcası fiyatı çok da önemli değil her neyse 1. normal bildiğimiz her bisiklette olduğu siyah pabuç 2. abs li fren pabucu ve son olarak 4 mevsim uygun fren pabucu olduğunu gördüm...
  15. Eray Yılmaz

Güncelleme Sonrası R6 Açılmıyor

arkadaşlar win ve amd software yi güncelledim sonra pc yi yeniden başlattım bi yarım saat 1 saat sonra arkadaşlar r6 çağırdı hadi geliyim bari dedim bi baktım oyun açılmıyor oyunu 2 saat tir açmaya çalışıyorum hata alıyorum çözümü varmı? yardım ederseniz sevinirim not: dosya doğrulama yı 2 defa...
  16. Eray Yılmaz

Ucuz Performanslı Laptop Önerisi

Arkadaşlar ablama labtop lazım ne önerirsiniz? kullanım amacı resimlerini müzikerini depolamak youtube netfilx de falan takılmak labtop şart mı derseniz evet çünkü hastaneye götürecek gelirkende getirecek o yüzden labtop almayı düşünüyor bütçe 3k gerekirse biraz artırırız 3.2-3.3k falanda olur
  17. Eray Yılmaz

2 Bisiklet arasında kaldım

İşe gitmek için ve hafta sonları gezmek için bisiklet önerisi istiyorum aklımda ilk olarak bu vardı sonra bir abi var çok sevdiğim sürekli takıldığım biri bana bunu önerdi siz 1500-1600tl civarında ne önerirsiniz jant boyutu en az 27 olursa çok iyi olur benim için
  18. Eray Yılmaz

Forum un kralı Rambo hakkında bilgi

Merhaba arkadaşlar fark ettiniz mi bilmiyorum ama bu gün forum a girdiğimde @Rambo_87 hoca pp sini kaldırdığını fark ettim profiline girdiğimde hata veriyordu dc den konuştum forum u bırakmış size dc konuşmamızı atacağım eklemek isteyen olursa ekleye bilirsiniz dc: ertu27#7103 sizce haklımı...
  19. Eray Yılmaz

11 aylık adata su630 un son durumu

Arkadaşlar yaklaşık bir haftadır forumda ssd konuları çok açılmaya başladı yada bana öyle geldi.kimisi adata su630 alınmaz kronik sorunlu veya çok ısınıyor gibi şeyler yazan arkadaşlar olmuş bende sizin için 2 test yaptım önce adata toolbox dan basic modda test ettim birkaç dakika sonra advance...
  20. Eray Yılmaz

Öneri Temizlik programı önerisi

merhaba arkadaşlar c diskinden silmiş olduğum programlar veya oyunların bazı dosyaları kalıyor ve bunları silemiyorum silmek için program önerir misiniz??
Top Bottom