Arama sonuçları: *

1. Sayimrdoğan

Facebook Payment habersiz para çekme

Bugün fark ettim 2 aydır facebk payment diye bir firma 1 dolar para çekiyor 3-5 dk içinde iade ediyor nedir bilgisi olan var nasıl iptal edilir
  2. Sayimrdoğan

Telefonum çalındı ne yapmalıyım

Cihazda hesapların açık kalması daha mı mantıklı (hesapta kayıtlı oyunların değeri 10-15 arası olabilir zarar görür mü) Bu arada IMEI den çalıntı ihbarı yaptım
  3. Sayimrdoğan

Telefonum çalındı ne yapmalıyım

Merhaba eski bi telefonum vardı nolur nolmaz diyerek bi köşede duruyordu abimin telefonu arızalanınca ona verdim ve o da iş yerinde çaldırmış cihazı kullanmıyordum ama bütün hesaplarım açık belki konum bilgisi alırım diyerek gmail hesabımdan çıkmak da istemiyorum cihazda şifre var şifreyi...
  4. Sayimrdoğan

Windows kurulum önerisi

Teşekkür ederim günlük kullanım için almıştım zaten ama win11 pro kurdum bugün ram almaya gidicem
  5. Sayimrdoğan

Windows kurulum önerisi

11 kursam 2 3 hafta sonra ram taksam idare eder mi? bu ram
  6. Sayimrdoğan

Windows kurulum önerisi

Lenovo V15 G2 Alc Amd Ryzen 7 5700U 8 GB 512 GB SSD Freedos 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar 82KD0044TX https://www.hepsiburada.com/lenovo-v15-g2-alc-amd-ryzen-7-5700u-8-gb-512-gb-ssd-freedos-156-fhd-tainabilir-bilgisayar-82kd0044tx-p-HBCV000030B4UP?magaza=BT+Teknoloji&url_src=ios-product-detail...
  7. Sayimrdoğan

Dizüstü bilgisayar önerisi

Selamun aleyküm ben kendim ve ailem için max 15 bin tl civarlarında dizüstü pc arıyorum çok büyük oyunları oynatmasına gerek yok genel olarak günlük işler için kullanacağım ve ram ssd gibi şeyleri değiştirerek beni uzun bir süre götürecek işlemcisi güzel bir dizüstü bilgisayar araştırıyorum...
Top Bottom