Arama sonuçları: *

1. H

600-700₺ Oyun Kulaklığı Önerisi

Hocam profesyonel bir şeye ihtiyacım yok elimde çok fazla kulaklık var zaten tek ihtiyacım RGB ışıklı bir kulaklık maksimum 1 2 el CS2 oynarken ses kasarım o da geceleri evdekiler uyanmasın diye.
  2. H

600-700₺ Oyun Kulaklığı Önerisi

Merhaba, 4+2 ses sistemim var ses konusunda sorunum yok ama geceleri 1-2 saat takmalık mikrofonu iyi bir kulaklık arıyorum. Bütçe sabit dahasını vermek istemiyorum. Sırf "ışıklı mışıklı" bir kulaklığım olsun diye istiyorum yoksa elimde CS2'de adamın elindeki silahın mermi sayısını duyabileceğim...
  3. H

Sistem Yeni Ekran Kartım İle Çalışmıyor

Arkadaşlar konuyu görüp ekran kartı ve anakartı aynı olan insanlar için yazıyorum. Lokal tamir servisime götürdüm yeni anakartlarda görüntü veriyor eskilerde vermiyor, BIOS'u atılmış MSI H61 anakartta da görüntü vermedi. Sonuç ekran kartında AMD mantıklı diyen ben NVIDIA'cı oldum. 1060 ile çok...
  4. H

Yakınımda toplu parçacı var. H61 anakartları varmış, Gigabyte/MSI/Asus marka vardı dedi bu 3 markadan 1i kesin varsa almalı mıyım? Yine görüntü alamam diye korkuyorum.
  5. H

Bios update ile sorunu çözenler var ve hiç sorun yaşamadan kullananlar var ne yapacağız?
  6. H

Merhaba, Pegatron IPXSB-H61 anakart i7-2600 İşlemci 2x4GB RAM R7 240 2GB Ekran Kartı FSP 80+ 500W PSU Sisteme RX480 aldım. Taktığım anda BIOS başlamıyor. Klavye ışıkları yanmıyor, ekrana görüntü gelmiyor, HDD ışığı yanmıyor. Eski ekran kartını takınca açılıyor. Daha güçlü bir işlemcili kasada...
Top Bottom