Arama sonuçları: *

• Users: Zephyrggz
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Z

RDR 2 Epic Games kütüphanem de bulunuyor fakat social club hesabıma erişemiyorum

Selam arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere RDR 2 oyununa sahibim Epic Games kütüphanemde bulunuyor fakat Social Club hesabımı unuttum ve büyük ihtimal ile social club da açtığım hesabımın gmailini sildim başka bir gmail ile rdr 2 yi açmaya çalışsam da olmuyor diğer hesapta bağlı kaldığı için...
  2. Z

Xaomi HyperOS Bootloader kilidi nasıl açılır ?

Merhaba, Elimde Redmi note 12 pro 4g cihazı var HyperOS dan memnun olmadığım için miui 14 e geri dönmek istiyorum fakat bootloader kilidini bir türlü açamadım yardımcı olur musunuz ?
  3. Z

Düşük sistemler için Windows 11 mi daha iyidir Windows 10 mu ?

Selamlar, ben bilgisayarımı windows 11 e yükseltmeyi düşünüyorum fakat kararsızım çünkü sistemim windows 11 için yeterli olsada oyunlarda performans kaybı olur mu ? olmaz mı ? bilemiyorum sistem özelliklerim; AMD Radeon(TM) 530 Harici ekran kartı 12GB DDR4 2400MHZ RAM İntel Core İ5 8250U İntel...
  4. Z

Kayseri üniversitesi'nde koşullu geçme var mı ?

Selamlar, arkadaşlar acaba Kayseri üniversitesinde koşullu geçme olayı var mı ? Kendim araştırdım fakat bir şey bulamadım, acaba koşullu geçme olayı yok mu ? Her üniversitede var diye biliyorum yardımcı olur musunuz ? Net bı bilgi bulamadım ve koşullu geçme var ise bana biraz koşullu geçme nedir...
  5. Z

"Provizyonda" ne demek ?

Merhaba bugün trendyol üzerinden paraf genç kredi kartı ile 3 aylık taksitli olmak üzere bir alışveriş yaptım, ödediğim miktar limtten düştü fakat kredi kartı borç ödemesine gelince borç 0 TL yazıyor işlemler kısmında ödenen miktar gözüküyor fakat provizyonda diyor ilk defa kredi kartı ile...
Top Bottom