Arama sonuçları: *

1. C

Yardım Knight online için makro maus tavsiyesi

Hortlattım bir tık ama hayırlı olsun. G502'den memnun kaldıysan sonraki mouseun corsair darkstar olabilir. Hem butonları fazla ve çok ergonomik hem de tilt ayarı beklediğimden daha iyi çalışıyor. Fareye tilt ayarı zaten öne, arkaya, sağa, sola kaldırdığın zaman ekstra buton, makro görevi...
  2. C

Sistemim ne kadar eder?

Koltuk sıfırı kaç para bulamadım 4000'den saydım. 12.000'de 3000'de o marka koltuk var keşke insanlardan yardım isterken güncel fiyatları yanına yazarak biraz yardımcı olsaymışsın. Neyse hızlı hızlı baktım, her şeyiyle 50 bine dizilebiliyor senin sistem. Fakat alan kişinin istediği her şeyi...
  3. C

Bilgisayarım klavyeyi algılamıyor

Arkadaşlar ben sorunu kısmi olarak çözdüm ama tam olarak çözemedim. Belki tam çözümünü paylaşırsınız ya da birileri faydalanır diye başlığı açtım. Bilgisayarım bazen açtığımda herhangi bir usb klavyeyi algılamıyor. Ne denediysem nafile. Bilgisayar klavyeyi görüyor hatta Icue yazılımı olan...
  4. C

Çözüldü✓ AMD mi Tercih etmeliyim yoksa Intelmi?

7500f ve 7800x3d fiyat performans olarak mükemmel işlemciler ikisi dışında bir seçim kesinlikle yapma bence. Darboğaz dedikleri şey de seni etkileyecek bir şey değil. 7800x3d'nin asıl ağırlığını koyduğu yer 1080p performansı. Darboğaz olur da nasıl olur Valorant'ta 1000 fps alabilecekken 650 fps...
  5. C

🔥İndirim MB MSI AMD AM5 MPG B650 KARBON WIFI Anakart 9.929TL

670e tomehawk tabii ki. Pcle 5.0 desteği var ekran kartı için. Şu an için 7500f alırsın vakti gelince am5 platformunun son çıkan x800x3d işlemcisini alırsın yanına da o günün şartlarında bir ekran kartı güncellemesi. Evladiyelik sistem dizersin. Carbon serisi anakartlar mosfet ve sogutma...
  6. C

Ekran kartını anakartımın 2. Ekran kartı slotuna takmak

Oyunlarda %2-4 arası performans kaybı yaşarsın. Ben biraz bakmıştım buna daha fazlasını hiç görmedim.
  7. C

FURYLEVELIN YENİ 3395 İDDALI MOUSE`U Bu Fiyata Bu Mouse ?

Ürün cidden çok güzel duruyor. Bu fiyata daha iyisi yok şu an bildiğim kadarı ile.
  8. C

Babama kredi çektirip laptop aldıracağım ACERNİTRO16 RTX4050 İ513500H iyi midir?

Dlss 3 ile işin yoksa 3050li modeller de işini görür. Bayağı bir tartışma dönmüş konu sahibine hiçbir şekilde hak vermesem de eleştiriyi hearter4896 bence gereksiz kendini yormuş 2 tane cevap yaz adam anlamıyor işte uzatmanın lüzumu yokmuş. Alan razı veren razı diyenlerin babanın...
  9. C

Çözüldü✓ 240hz 1080p mi 170hz 2k mı

Sıvı soğutucu ve power supply kaliteli değil. Kilit bileşen bunlar güvenilir bir şey seçmen önemli. Ram markası çok önemli değil kolay kolay bozulmazlar. Alacağın ssd'ye işletim sistemi kuracaksan dram önemli. Bu arada 1080p'de 7800x3d'ye yazık edersin diyenler ne yaşıyor anlamadım. 7800x3d...
  10. C

🔥İndirim CORSAIR CH-910D029-TR K60 Red Pro Kablolu Klavye 1.597TL

1. Cherry MX demedim, Cherry dedim. Evet kullandığı switchler Cherry viola. 2. Daha kaliteli switchler var ama dediğin gibi fiyatına göre bu ürün iyi. Xpg Summoner cherry red switch/cherry mx speed silver 1900 lira fiyatı şu an ki bilenler bilir Xpg'nin yazılımı var ama yok kullanımı bayağı...
  11. C

🔥İndirim CORSAIR CH-910D029-TR K60 Red Pro Kablolu Klavye 1.597TL

Giriş falan değil bu arada. Çok uzun yazamayacam ama cherry swithcli en ucuz klavye şu an ve bu klavye corsair arkadaşlar. Rgp modelini ben de kullanıyorum keycapslar kırılabiliyor yalan yok ama ona rağmen çok iyi fiyat.
  12. C

Çözüldü✓ coolar master sk652 red switch klavye alınır mı?

Konuyu hortlatıyor gibi olacak ama yazma yükümlülüğü hissettim kendimde. 5, 6 aylık kullanım deneyimine sahip olarak yazıyorum almayın arkadaşlar. 6 ayda klavye 2 kere servise gitti. İlkinde 1, 2, 3, q, w, e, a, s, d tuşları civarında yer yer basmamazlık oluyordu ilk gidişinde günün bekletip...
  13. C

4060 Ti 16gb ekran kartından nefret edilmesi

4060 için konuşuyorsak 1080p'de oynayacağını düşünüyorum. Geleceği çok düşünüyorsan 4070 al 1080p için. Gelecekte 12 gb vram ile oynayamayacağın oyunu 4060ti ile kaç fps'de oynamayı düşünüyorsun? Bugünü düşünüyorsan xx60 ailesi arasında en alınmayacak kart fiyatından dolayı.
  14. C

Custom klavye önerisi. Bütçe 4000₺

Malum bunlar niş ürünler, bu paraları çıkan insanlar fiyat performans ürün almak için çıkmıyor, en ufak bir avantaj için %50 pahalı olsa bile pahalı ürünü seçiyor. Yoksa dediğin gibi mantıklı değil. Şahsen benim klavye ve fare seçimim corsair k70 max ve corsair darkstar olurdu. Manyetik switchli...
Top Bottom