Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

1000TL Ayakkabıya Verilir Mi?

Dostlar 1000TL Nike Veya Adidas Orjinal Dikişli Ayakkabıya Verilir Mi Kumaş? Biraz Koyuyor Ama
  2. Göktürk ArdaHan

Öneri Samsung 970 evo plus'dan 980Pro'ya Gecilir Mi?

Dostlar Kasada 970 evo plus takılı 980 pro aldım ama daha açmadım sizce almaya değer mi 970 evo plus'ı 2. Bir m.2 haline geçirip'de ana sistemi 980pro'ya Geçmeye Değer Mi? Yoksa 970 Evo Plus İle Mi Kalayım? Sadece Oyun İçin Kullanıcam Belki Sonradan Devre Baskı Cat6 Falan Kullanabilirim Yani İş...
  3. Göktürk ArdaHan

Öneri 1000tl bass sistemi öneri bilgisayar için

1000tl ye bilgisayar için bass sistemi öneri ea5 plus ses kartım var birde xt-f802 amfi modülü iyi midir?? Telefondaki ses sinyallerini güçlendirmek için 4-6s pil bağlantısı yapıp harici ses kartı gibi kullanıcam.değer mk sizce?
  4. Göktürk ArdaHan

Telefonum Çalındı Eski E Postayı Hatırlıyorum Ama Şifreyi Hatırlamıyorum Yardım

Dostlar Telefonum Çalındı E Postayı Hatırlıyorum Fakat Şifreyi Hatırlamıyorum Ve Hat İle Gittiğinden Kurtarma E Postası Telefon No Falanda Gitti Şifreyi Nereye Başvurarak Nasıl Alabilirim?
  5. Göktürk ArdaHan

Öneri Rgb Kulaklık Standı Öneri

https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B09BVQY516/ref=ox_sc_act_image_3?smid=A2XIMBR9FSF7SN&psc=1 https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B088W8C9CQ/ref=ox_sc_act_image_2?smid=A1OCLL6SQ806TY&psc=1 İkisi Arasında Kaldım Max Bütçe 600tl
  6. Göktürk ArdaHan

❌İndirim Bitti! R5 5600+rtx4070süper sistem 33k❗❗

https://www.gaming.gen.tr/urun/418141/mirana-4070super-amd-ryzen-5-7500f-mpk-galax-geforce-rtx-4070-super-1-click-oc-2x-12gb-32gb-ram-1tb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/
  7. Göktürk ArdaHan

Öneri Xpg Summoner Mekanik Klavye Neden Bu Kadar Pahalı?

Red Swich Modelini 1500'e Aldım 1 Sene Bile Olmadı Şuan Blue Swich 7-8k Neden Bu Kadar Pahalı?
  8. Göktürk ArdaHan

Kep Adresi Nedir Nasıl Alabilirim?

Dostlar Kep Adresi Nedir Thh İçin Lazım Nerden Alabilirim?
  9. Göktürk ArdaHan

İncehesap İade Kabul Etmiyor

İncehesaptan Msı B650S Wifi 2 Aldım 5800TL'ye Geldiğinde Pinlerdrn Birj Hasarlıydı İade Ettim Açıklamayada Pin Hasarlı İade İşlemi İstiyorum Dedim Gönderdim Kargo Bana 3 Kere Geri Geldi Geri İade Etmek İstiyorum Dedim Yine Kod Aldım Hatta Bana Almay8m.İadr Diyin Geri Gelsin Dediler Oxid...
  10. Göktürk ArdaHan

Farklı Değerlere Sahip Adaptör Ve Trafoyu Birleştirirsek Ne Olur?

Ne Olur Farklı.Trafo Ve Adaptörü Paralel Bağlarsam Amperi Yükselticem Punta İçin
  11. Göktürk ArdaHan

Eset Vs Kypersky Sizce Hangisi

Dostlar Sistemi Komple Telefonda Dahil Olmak Üzere Korumaya Almak İstiyorum Senelik Fiyatlandırmalar İle Sizce Hangisini Tercih Etmeliyim?
  12. Göktürk ArdaHan

Hesaplarım Tehlike Altında Grup Tarafından Tehdit Ediliyorum?!

Dostlar Arkadaşın Hesabı Çalındı Çalan Adam Ya Boost Bascak Yada Hesabı Bilgileri Yaycam Diyor Ekinde Eski Konuşmalara Kadar Var Benim Az Cok Bilgim Ve Yaşamışlığım Var Gece 2 De Arayınca Direk Gmail Şifresinden Steam'e Kadar Değiştirip Hesabı Tüm Doğrulama Aşamaları İle Tam Korumaya Aldım Fakat...
  13. Göktürk ArdaHan

Yardım Havit Gamenote MP8301

Dostlar bu mausepad nasıl? Aldım ama eski ucuza aldığım mausepad'im daha iyi sanki bu çok pürüzlü gibi mouse kötü bir hassasiyet vericekmiş gibi? www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B0152HPXXE?psc=1&ref=ppx_pop_mob_b_asin_image
  14. Göktürk ArdaHan

XL-4015 YÜKSELTİCİ VOLTAJ ARTMIYOR?

Dostlar XL-4015 9V 1A Adaptör Bağlı Çıkıştan 9V Üstü Alamıyorum? Ama Altını Alabiliyorum Ve Elimde İki Ölçü Aleti Var Biri Mutli Metre Ve Amper Göremiyorum Cihaza Tutunca? Birde Bu 2.ışık Ne Anlama Geliyor Üst 2. Alt Akımı Artırınca Açınca Voltaj Düşüyo Azaltınca Voltaj Eski Haline Geri Geliyo...
  15. Göktürk ArdaHan

Pillerde 1S2P 2S4P Nedir

Beyler Olay Şu 1s2P 2S 4P Diyoya Bunu Nere Göre Veriyo Yani Mantıken _+_+__-__+ | | | | | | | | PİLLER _-__-__+__- bu Pil Devresi Diyelim Burda Bu S Ve P Olayını Nasıl Neye Göre Sayıyoz Bu Seri Ve Paralel Karışık Bir Pil Bağlantısı Diyelim S'ler Neye Göre P'Ler Neye Göre Hesaplanıyo?sayımı...
  16. Göktürk ArdaHan

300tl Altı Orjinal Mausepad Öneri

Dostlar 300-350Tl Altına Orjinal Düzgün Bir Mausepad Önerebilir Misiniz? 70x30 ve Üstü Bir Ebatı Olsun Fps Oyuncusuyum mouse Razer Deathader V3
  17. Göktürk ArdaHan

Ben Optimus Prime

xD Bro I Am Optimus Optimus Prime
  18. Göktürk ArdaHan

Abdullah Abi Donanım Arşivi Cahilmiş😂😂 R7 5800x3D 4070'e Darboğaz Yaparmış

Adamın Dediğine Göre Her İşlemci 1080p De Darboğaz Yermiş 5800x3D Vs 4070 Darboğaz Yermiş Hatta 4090 İle 14900Ks Bile Darboğaz Yermiş Ve Biz Cahilmişiz Donanım Arşivi Gibi Bir Cahili İzlermişiz😂😂😂😂
  19. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ JBL TUNE 520BT vs JBL TUNE 510BT Sizce Hangisi?

Dostlar Sizce Hangisi? Spor Ve Müzik Dinlemek İçin Kullanıcam Bass Ve Yüksek Ses Seven Birisiyim. Ses Netliğide Önemli
  20. Göktürk ArdaHan

2000TL Müzik İçin Kulaklık Öneri

Dostlar Müzik Ve Spor İçin Kulaklık Arıyorum Yüksek Ses Ve Bass Seviyorum Genelde Ses Net Olsum Birde Elimde Omix Mixpods Pro Var Ama Ses Şiddeti Basslar Yetersiz Geliyor Bana Kulak İçi Veya Kulak Üstü Önerilere Açığım.
Top Bottom