Arama sonuçları: *

• Users: tzcnapps
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Valorant Belli Süre Sonra Kasma

Merhaba, İşlemci olarak ryzen 5 5600x ekran kartı olarak saphire radeon rx 570 var. Valorant oynamaya başladıktan sonra ortalama 3-4 saat sonra sürekli şu sorunlarla karşılaşıyorum. - yazıların geç gitmesi ve sesin gitmemesi. - görüntüde bozulmalar oluyor marketten silah görüntüsünde titreme...
  2. T

Ryzen 5 5600 vs 5600x

Merhaba, yayın ve oyun icin kullanıcağımız pc de 5600 mü yoksa 5600x mi tercih etmeliyiz? Aralarındaki fiyat farkı 600 - 700 TL gibi bir fark var. Buna değer mi? 5600x 2020 üretimi 5600 2022 üretimi
  3. T

İlave Ram Sonrası Oyundan Atıyor

Merhaba, Sistemda 8x2=16gb 3200 mhz ram vardı 3 senedir sorunsuz kullanıyoru. Sistemi yükseltmek icin bazı parcalar almaya karar verdim ve şuan sistemde olan ramların aynısında 2x8=16gb ram daha aldım toplamda 32gb yaptık. Ram taktıktan sonra denemek icin valorant girdiğimde oyunda belirli bir...
  4. T

Yayın ve Oyun İçin Gerekli Olan Ram?

Merhabalar, Tek pc üzerinden oyun oynarken aynı zamanda yayın açmak istiyoruz. Şyan pc üzerinde 16gb ram var acababa bunu 32gb ram yapmalımıyız?
  5. T

Ryzen İçin Hangi Sıvı Soğutucu

Merhaba, Ryzen işlemci için sıvı soğutma almak istiyorum. İşlemci şuan ryzen 2600 ama bazı arkadaşlar o işlemci için sıvı soğutmaya gerel yok diyebilir ama ileriye yönelik işşemci yğkseltme olacağımdan dolayı sıvı soğutma almak istiyoruz. Daha önce Msi 360mm kullandım ama pompa ağrızası verdi...
  6. T

Canon Hangi Model?

Merhabalar, Dış ve iç çekimlerde video kaydı yapabilmek için dslr kamera ihtiyacımız vardır. Fakat canon hangi modeli nasıldır hiç fikrimiz yok. Sizce işimizi görebilcek canon modeli nedir? Bütce 3000 TL civarı olabilir. Yada ikinci el cihazlar içinde o paralarda model önerebilirsiniz...
  7. T

FSP Hydro 700 ve FSP Hydro K 700 Farklı mı?

Merhabalar, İnternette psu bakarken farkettim bu fsp hydro serisinde iki farklı isim çıkıyor bunların arasında bir fark var mı? Birinde "K" var. FSP Hydro 700 ve FSP Hydro K 700 Farklı mı?
  8. T

Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W PSU - Sesi Nasıl?

Merhabalar, Fsp Hydro 700 Serisi 80Plus Bronze 700W PSU bu ürünün kullanan arkadaşlar yorum yazabilirse çok sevinirim. Bu ürün gerçekten sessiz mi? Yük altında sesi ne kadar oluyor? İyi forumlar.
  9. T

Hangi PSU Tercih Edilmeli?

Merhabalar, Aşağıda paylaştığım psu lardan hangisi tercih edilmeli acaba. 1. seçenekte 1 adet 4+4 pin girişi vardır. Bunu alırsan 8 pin giriş takıp kullanmam gerekecek anakartı. 2. seçenek olan psu da 2x4+4 cpu çıkışı olduğundan dolayı buraya koyuyorum. Çünkü kullandığım anakartta 8+4 pin...
  10. T

MSİ X570 PSU Önerisi?

Merhabalar, MSİ X570 Anakartım için psu almam gerekiyor aklımda 700w 80+ psu var. Anakartta cpu giriş 8+4 olarak var. Bazı yerlerde 8 pin girişi yeterli deniliyor. Bazı arkadaşlarda oc yapacaksan 8+4 olarak giriş sağlaman gerekli diyor. Aklımdaki psu HYDRO 700W fakat bu psu da 1 adet 8 pin...
  11. T

Ekran Kartı Önerisi?

Merhabalar, Oyun oynamak, montaj ve ekran kaydı alabilme işlemleri için ekran kartı önerir misiniz?. nvidia yada amd hangisi daha iyi olur. 4GB Ekran Kartları
  12. T

Sizce Hangi Ekran Kartı ?

Merhabalar, Yeni topladığımız kasa için sizce hangi ekran kartını kullanmalıyız? 1 - MSI NVIDIA GeForce GTX 1050 TI Gaming X 4G 4GB 128 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (GTX 1050 TI Gaming X 4G) 2 - MSI AMD Radeon RX 570 ARMOR 4G OC 4GB 256 bit GDDR5 DX(12) PCI-E 3.0 Ekran Kartı (RX 570...
  13. T

MSI X470 Gaming Plus vs MSI B450 TomaHawk Hangisi? Yada?

Merhabalar, Yeni sistem toplamak için bu iki anakart arasında kaldık daha önce x470 kullanmıştık gayette güzel anakarttı fakat sanırım bu b450 serisi yeni çıkmış acaba bu kartlardan hangisini tercih etmeliyiz. İşlemci olarak ryzen 5 2600x düşünüyoruz ama anakart bütçesini düşürüp ryzen 5 3600x...
Top Bottom