Arama sonuçları: *

• Users: m16k
  • Order by date
  1. HP PAVİLİON - RTX 3050

HP PAVİLİON - RTX 3050

Arkadaşlar merhaba, Ürün kozmetik olarak sıfırdan farksızdır. Sürekli prizde kullanıldı, bataryası sağlam. Isınma problemi yoktur. Özellikler: RTX 3050 Ryzen 5 5600H 500 GB SSD 16 GB RAM (8x2) IPS Ekran 60 Hz
  2. M

i5 14400F Rtx 4060 Hazır Sistem

Kardeşim iptal etme seçeneğin varsa elindeki işi gücü bırak, başka hiçbir şeyle ilgilenmeden hemen iptal et şunu. Sipariş sürecinde iptal edilemiyorsa nasıl iade edeceğini araştır. Hava değil su değil ne kadar acil ihtiyacın olabilir bilgisayara? Buna aylık 5.5k ödeme yapacağına aynı parayı 4 ay...
  3. M

1080p IPS Monitör Önerisi

Çok pardon. 6-7 bin TL diyelim. Gerçekten çok kaliteli bir şey bulursak daha yukarıya çıkabilirim.
  4. M

1080p IPS Monitör Önerisi

Arkadaşlar merhaba, 1080p'de (F/P olarak uygunsa 2K'da olabilir) IPS panel bir monitör arıyorum. Benim için en önemli kriter görüntü kalitesi. Ekran yenileme hızı ile ilgili bir beklentim yok 144hz veya altı yeterli, sadece çok kaliteli görüntü veren bir monitör arıyorum. Konuyla ilgili...
  5. M

GameGaraj Morgana 5A/4070 Hakkında

Gaminggen'de çok fazla vade farkı alıyor, taksitli almayı düşünüyorum.
  6. M

GameGaraj Morgana 5A/4070 Hakkında

Arkadaşlar merhaba, nasılsınız? RTX 4xxx serisi ekran kartlı bir sistem almayı düşünüyorum. Stable Diffusion kullanmak ve single player oyunlar oynamak için alma niyetindeyim. Aklımdaki soru şu: 1080p için 4070 almaya gerek var mı? Yoksa 4060ti'da işimi görebilir mi? Stable Diffusion'da...
Top Bottom