Arama sonuçları: *

• Users: leqraw
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Dual boot laptopumda format?

Laptopumda dual boot windows 10 ve kubuntu var laptopu satacagim yani windows 10 format atmak istiyorum kubuntuyu silmek icin ayri bir sey gerekiyor mu
  2. L

1000TL bilgisayar toplama

Bütçem çok düşük 1000TL en fazla 1250TLye çıkabilirim bilgisayarda sadece edit yapacağım yani işlemcisi iyi olan bir bilgisayar toplamama yardımcı olursanız sevinirim. 1000TLlik kasada edit yapılmaz demeyin benim laptopum 4 çekirdek 2.20ghz işlemci 4gb ram gayette iyi edit yapılıyor gerekli...
  3. L

Sarı filtre sigara önerisi

Beyler marlboro touch blue içiyorum normalde de sarı filtreye geçeceğim öneriniz nedir? (Hafif tercihim)
  4. L

Okuldan Kacarken Yakalandim

Beyler lise 3 um ve okudugum lise boyle duz lise gibi bir sey serseri tipler var ogle tenefusunde disari cikmak yasak gorevli cikarmiyor bizim de son 4 dersimiz edebiyatti kaciyoduk iste tellere tirnanip tam cikarken hoca gordu gel gel yapti eliyle dusundum ilk gitsem mi diye sonra yemedi kactim...
  5. L

Laptopum ne kadar eder

https://www.epey.com/laptop/hp-15-af106nt-p0e90ea.html laptop bu olu pikseli var ekranin sol ust tarafinda onun disinda hdd yerine 240gb ssd var premiere pro photoshop gibi programlari kaldiriyor oyun performansi olarak ben sadece cs oynadigimdan csgo da dusuk ayarlarda 40-70 arasi aliyorum...
  6. L

Dilimin altında çıkan baloncuk

Dilimin altında baloncuk tarzı bir şey çıktı küçük değil ama 2 haftadır böyle geçen hafta kanal tedavisi olurken sordum ablaya nereye gitceğimi söyledi de ağzım fena uyuşuk olduğu için dinleyemedim tam şimdi bunun için nereye gitmem lazım ağız ve diş sağlığına mı? Ama oradaki dişçinin ağız ve...
  7. L

Yardım HANGI KABLO HANGI KABLOYLA ESLESMELI

Resimde gördüğünüz gibi hangi renk kabloyla hangi renk kabloyu eşleştirmeliyim mavi ile yeşili eleştirdim ama diğerlerini bilmiyorum yardım eder misiniz?
  8. L

İstanbulda lise okumak

İstanbulda lise okumak nasıl arkadaşlar böyle kavga olayları falan çok oluyor mu bıçaklı vs. İnsanları nasıl cana yakın mı? Benim oturduğum şehirde şu an insanlar cana yakın kolaylıkla arkadaş olabiliyorsun. 11. sınıfım 2. dönem okulu istanbulda okuyacağım da.
  9. L

Hangi beden almaliyim

Pantolon alacagim da bu beden olayini falan bi anlayamadim boyum 1.74 kilo 54 hangi beden almaliyim yani daha dogrusu siparis ettim ama dogru mu ettim bilmiyorum 29 beden aldim. Mankenin bedeni 32 idi manken 1.78 65 kilo umarim dogru almisimdir :D
  10. L

Hangi bölümü seçmeliyim?

11. sınıfa geçtim sayısal ve dil arasında kaldım. Şimdi matematiğim berbat ama öğrenmek istiyorum ve sayısal seçmek istememin tek sebebi bu. Ama sayısal seçersem de üniversite işi sıkıntı olacak İzmir'e falan gitmek istiyorum o zaman sıkıntı olur derslerim berbat. Kısaca sadece matematik...
  11. L

BITEXEN 10 DAKIKADA 150TL KAZAN!

Bitexen borsası yeni referans etkinliği başlattı. Kayıt olup KYC yapan üyeler 20 Btxn kazanıyor. Güncel değeri 150 TL Yapılması Gerekenler: Referans Linki: https://www.bitexen.com/sign-up?ref=616566417 Kampanya resmi açıklama...
  12. L

PTT KARGO TELEFONU PAKETLER MI

Birisi ankaradan orduya telefon gonderdi adam telefonu vermis oyle ptt kargo buna paketleme yapar mi?
  13. L

Otostop Çekerken Telefonumu Arabada Unuttum (YARDIM)

Otostop çekiyorduk arkadaşlarla bi adam durdu bindik işte cebimde küçük olduğu için telefon düşebiliyor telefon düşmüş işte arabada plakasını falan bilmiyoruz şarjım da 20 falan baya aradık sanırım 15e falan düşmüştür, nasıl bulabiliriz? Eğer şarjı biterse telefonun açılışta sim kodu var o da...
  14. L

icrypex bedava 30tl (yatırımsız)

https://www.icrypex.com/tr sitesine girin ardından bilgilerinizi girip referans kısmına bu kodu girin 1s8w8mvql23at48d kayıt olduktan sonra hesabınıza 30tl değerinde bitcoin yansıyacak easy sell kısmından TL'ye çevirip banka hesabınıza çekebilirsiniz. ayrıca arkadaşınızı davet ederseniz 20tl...
  15. L

pckolik siparise yazdigim not

Siparis verirken not a boyle yazdim ama anlatmak istedigim kargo subesinden kendim alacagim, acaba yanlis anlarlar mi kendi bayiilerinden teslim alacagim gibi
  16. L

Steam Bakiyesi Alınır

Steam bakiye satan varsa dm den yazsın 1000TL'ye kadar alırım
  17. L

PCKOLIK GUVENILIR MI?

pckolikten mouse falan alacagim da normale nazaran bayagi ucuz guvenli mi? alisveris yapan var mi aranizda bu siteden
  18. L

Paparadan böyle bir mesaj geldi

Hesabıma girmek istiyordum e-posta değişikliği yaptım yeni müşteri temsilcisi ile konuştum ama epostaya link gelmedi sms olarak geldi sizce tiklamali miyim linke dolandırıcı çıkabilirler mı? Şimdi bı de kara para falan aklarlar hapis yatarız al başa belayı
  19. L

Bedava 30 dolar çıkardım :D

Dostlar 3 tane kutu açtım ben toplam ilk 10 dolar değerinde dot çıktı ardından 1 dolar değerinde ethereum çıktı ardından 20 dolar değerinde Shiba çıktı :D numara ile kayıt oluyorsunuz siteye beleş 1 kutu veriyor şansını denemek isteyen varsa linkten üye olabilir Not: yatırım tavsiyesi değildir...
  20. L

Devamsızlıklarım e-okula girilmiyor

9 gün devamsızlığım var normalde devamsızlıklar yazılıyordu ama önceki hafta perşembe ve cuma gitmedim okula e-okula girmemişler. Son hafta girmeyeceğiz diye kendileri dedi zaten de benim o yaptığım 2 devamsızlık girilmedi o içime dert oldu. Son anda girme imkanları var mı? Aynı gün girilmesi...
Top Bottom