Arama sonuçları: *

1. H

Öneri Hızlı Şarj Destekleyen Powerbank Önerisi

https://app.hb.biz/WlRZcr4YYTJ0 ik gün önce aldım
  2. H

Opera youtube ve video görüntü kalitesi çok bozuk

1717964692 sorunun kaynağı en alttaki nefileştir çözüldü
  3. H

Vento kasa ızgara problemi yardım

arkadaşlar alttan yeri varmış tuttum çektim tüm ızgara ön taraf geldi konu da çözüldü kasası olan varsa yapabilir silmeyeceğim konuyu
  4. H

Vento kasa ızgara problemi yardım

arkadaşlar gri plastiğin altı komple ızgara ve gri plastik süsünden dolayı temizleyemiyorum. alyanla mı çıkıyor ne ile çıkıyor bu kırıp atacağım en sonda temizlemesi ne kadar zor saçma bir kasa yapmışlar daha kolay sökülebilir bir şey yapsalarmış keşke ızgara tüm tozu çekiyor temizlenmiyor
  5. H

Direk alinir degil mi?

LİNK ATAYIM MI
  6. H

Direk alinir degil mi?

cooooooooooook pahalı
  7. H

Yeni aldığım mousepad çok kötü kokuyor

geçer kanka dinlenmeye bırak hava alsın
  8. H

ACİL LÜTFEN !Düşük fps düşük cpu düşük gpu kullanımı chivalry 2 oyunu

Merhabalar pc sistemim r5 5600 rtx 4060 fakat chivalry oyununda fps çok düşük oluyor hatta kimi zaman 60 larda oluyor.Baktığım zamanda ise gpu ve cpu kullanımı bile yarıda yani sistem çalışmıyor bile bunun nedeni nedir ? oyun ayarlarım full de oyun zevkimi gerçekten baltalıyor 1717701856 allah...
  9. H

Abdullah abinin yeni toplayacağı sistem???

Reis cevap ver herkes birbirine girdi 😂😂 4060 değil de 4070 bekliyoruz en az spoiler ver sende ucundan 1716022264 Sende okuduğunu anlamama problemi var
  10. H

Abi akşam 18.00 demedin mi 😂
  11. H

Şuan 30-40 kadar çıkabilirim dediğiniz gibi keşke goat 4 alma fırsatım olsaydı
  12. H

Alamadığım için bekledim :) alabilsem niye bekliyeyim
  13. H

Neden ki piyasadan çok uyguna geliyor kısıtlı bütçem ile uzun yıllar götürecek bir sistem istiyorum
  14. H

Arkadaşlar herkese günaydın bu akşam yayınlanacak olan sistemi Abdullah abi kendi mi toplayacak yoksa tanıtım mı yapacak 5 aydır bekliyorum yeni sistemi almayı düşünüyorum
  15. H

Kasa Fanını kontrolcu olmadan takabiliyormuyum

Dostum konuyu çözdün mü aynı dertten müzdaribim sadece ışık yansın yeter 1703253820 https://www.n11.com/urun/argb-rgb-led-3-pin-11-port-fan-coklayici-4847a-sata-power-5v-hub-3361885?magaza=evaletim...
  16. H

YARDIM Kasaya argb pin dönüştürücüsü lazım

Arkadaşlar anakartım b450 m almış olduğum kule tipi soğutucunun rgb leri nasıl çalışacak anakartta takacağım bir yer yok psu da da sadece şu attığım kablo var Sistemim ise şu 1703251734 Bu kabloyu takacağım bir dönüştürücü var mı ışıklar hep yansın yeter adreslenebilirliğe gerek yok...
  17. H

R5 5600 Soğutucu önerisi

Dark flash nasıl
  18. H

R5 5600 Soğutucu önerisi

https://www.gamegaraj.com/urun/darkflash-darkair-plus-kule-tipi-2xfanli-argb-islemci-sogutucu-2/ gel bunu alalım beraber 😂
  19. H

R5 5600 Soğutucu önerisi

Dark Air nasıldır sizce onda da iki fan var boru sayısı da iyi gibi
Top Bottom