Arama sonuçları: *

1. Pykecan Cımbızoğlu

Telefona zil sesi yapmak için müzik indirme sitesi-programı önerisi istiyorum.

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bu gün spotifyda müzik dinlerken eski bir müzik denk geldi (sod-soldier side-intro). Dedim ki ben bunu zil sesi yapayım. Spotifyda zil sesi yap gibi bir seçenek yokmuş (evet çok şaşırtıcı da değil.). Bunun üstüne youtubedan şarkıyı bulup online müzik...
  2. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Yetkili servis tam olarak ne yapıyor?

Herkese iyi forumlar. Arkadaşlar bundan 1 yıl önce dacia sandero stepway 2019 model aldım. Dacia yetkili servisi 10binkm de bakıma getirin dedi. Tamam dedim. 10bin km olduğu için bakıma götürdüm. Üstüne 1.700tl para ödedim. Araba bir gün orada kaldı. Hiç bir sıkıntısı yok dediler. Dedim...
  3. Pykecan Cımbızoğlu

James Donkey 710-712 mikrofondaki ışık

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. James Donkey 710 kulaklık kullanıyorum. Mikrofondaki ışığı yazılımla kapatma şansım var mı? Donanımarşivi inceleme videosunda denedim fakat ışığı kapatmayı bulamadım diyor Abdullah abi. Kapatabilen oldu mu?
  4. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Arabanın alt kısmına neon led takmak ülkemizde yasak mı?

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Resimde gördüğünüz araba altına yolu aydınlatacak şekilde led takmanın cezası var mıdır? Suç mudur? Polis durdursa ne yapıyorsun nedir bu der mi?
  5. Pykecan Cımbızoğlu

IOS Telefon için hikayeli oyun önerisi

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Appstoredan indirebileceğim hikayeli güzel bir mobil oyun önerebilir misiniz? (Hikayeden kastım terraria ve minecraft gibi sinematik olmasa da sonunda bir yere vardığımız oyunlar. (PUBG- park etme oyunları veya dene-para kazan- geliştir- tekrar dene gibi...
  6. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Sizce kargo tahmini kaç para tutar?

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Sistem aldım adresime geldi ve onu arkadaşıma yollamak istiyorum. Ispartadan konyaya sizce tahmini ne kadar tutar kargo ücreti? Firma farketmez siz hangisi hakkında bilgi sahbiyseniz. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
  7. Pykecan Cımbızoğlu

Gta 5de araba nasıl satılır?

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Gta 5de yeni araba satın almak istiyorum fakat halihazırda her karakterin bir arabası olduğu için yenisi koyucak yerin yok diyor. Elimde bulunan arabayı nasıl satarım? (Story mode)
  8. Pykecan Cımbızoğlu

Gta 5 oynamak için social club indirmek zorunda mıyız?

Öncelikle herkese iyi forumlar arkadaşlar. Evet epic gamesten zamanında bedava gta 5 aldım. Şimdi oynamak istiyorum fakat bu social club virüsünü indirmeden oynamanın bir yolu yok mu? Az da değil 1gb yer istiyor. Ne işe yaradığını da bilmiyorum. Steamdan veya epic gamesten alınmış oyunlarında...
  9. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Steamde 6 saat 55dk oynadığım oyunu iade etme taktiği

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. 9 temmuzda No man sky aldım, almaz olaydım arkadaşla ilk girişimizde 7 saat boyunca kastık ve oyundan çıktık. Ertesi gün oyuna girdiğimizde yaptığımız hiç bir şey yerinde değildi ve envanterlerimiz boştu. Sanki oyuna ilk defa girmişiz gibiydi. Şevkim...
  10. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Kulaklığın mikrofonunu kullanmak için nereye takmalıyım?

Merhaba herkese iyi forumlar. Dostlar mikrafonlu bir kulaklığım var ( aklınızda nasıl bir kulaklık canlanıyorsa o, böyle normal tek çıkışlı bir kulaklık.). Arkadaşlarımla sesli sohbet etmek için discorda girdim fakat mikrofonumu bir türlü çalıştıramadım. Anakarttaki hangi yuvaya takmam gerek...
  11. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım AMD Radeon üzerinden ekran kartını güncelledim sorun oluştu.

Merhaba dostlar öncelikle herkese iyi forumlar. Olayı sıcağı sıcağına yazıyorum. Yaklaşık 10dk önce amd radeon softwareyi açtım. Güncelleme gelmiş 20.5.1den 20.7.1e update ettim. Şu 10dk içinde belirli aralıklarla ekran 1 saniyeden bile kısa bir süre gidip geliyor. Böyle tık tık (umarım...
  12. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Anakartımda kırmızı yanıp sönen ışık var

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar. Asus b450m dragon isimli anakartı kullanıyorum. Anakartımda kırmızı bir ışık yanıp sönüyor ve tuf 5700 ekran kartı kullandığım için (kocaman bir ekran kartı 2.5 slot yer kaplıyor.) ışığın nereden yandığını göremiyorum. Şu bilgileri verirsem sorunun nerede...
  13. Pykecan Cımbızoğlu

7260 TL'ye 3600X + 5700XTli sistem

Arkadaşlar sizce 7260tl ye ryzen 5 3600X ve 5700XTli sistem olabilir mi? Olsa normal mi olur yoksa baya uygun mu olur?
  14. Pykecan Cımbızoğlu

Assasins creed origins dlc leri sizce güzel mi ?

Herkese iyi forumlar dostlar. Assasins creed origins dlc lerini oynayan donanımarşivi forum üyeleri dlcler hakkında ne diyor ? Sizce oynamaya değer mi ? Öneriniz veya tavsiyeniz var mı ? Ana hikayeyi bitirdim assasins creedi kurduk. Hidden onesda assasins creed kurulduktan sonra gelişmine şahit...
  15. Pykecan Cımbızoğlu

Laptoptan masaüstüne dosya nasıl, ne kadar sürede aktarılır?

Merhaba dostlar herkese iyi forumlar. Ben laptopumdaki 35gb dosyayı masaüstü bilgisayarıma aktarmak istiyorum. En hızlı aktarım nasıl olur? Sandisk Ultra Fit 64GB USB 3.0 Usb Bellek Bu USBye sahibim. Sizce 35gb dosyayı ne kadar sürede aktarırım ? 1591200379 Laptoptan USBye USBden masaüstüne...
  16. Pykecan Cımbızoğlu

MSI Afterburnerdan Ekran kartı VRM ve Memory sıcaklıklarına bakabilir miyiz?

Dostlar herkese iyi forumlar sorum başlıkta yazıyor.
  17. Pykecan Cımbızoğlu

Bir kez ve sürekli güncellememiz gereken driverlar

Merhaba dostlar. Burada bildiğiniz bütün ''bir kez driveri indirilen'' ve ''yeni driveri geldikçe güncellenecek'' şeyleri yazabilir misiniz? Örnek vereyim: SSD için bilgisayarımıza bir uygulama indirmemiz gerekiyor mu? Bir de amd ekran kartları için amd radeon software adrenaline i indirip...
  18. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Dark guardian söyledim gelene kadar rezil kepaze olur mu?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Dostlar ben 2 gün önce dark guardian söyledim. Dün de kargoladılar, sabah da ilime geldi. Eyvallah buraya kadar sorun yok. Sorun şimdi başlıyor. Bu kargom saat 14:00da dağıtıma çıktı. Saat şu an 19:32 ama hala dağıtımda gözüküyor. Arkadaşlar mahallemizde mahalle...
  19. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Hi-Level SSD30ULT/120G iyi midir ? Kronik sorunu var mıdır ?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Dostlar bildiğiniz gibi forumda herhangi bir ssd markasına illa birisi çıkıp bu ssd kronik sorunlu diyor. Sizce Hi-Level ultraspeed serisi nasıldır ? Kronik bir sorunu var mıdır ? 1590787594 Bir de Apacer Panther AS340 120GB ile arasında seçim yapacak olsanız...
  20. Pykecan Cımbızoğlu

Yardım Elimde incehesap hediye çeki var. Hangisini önerirsiniz ?

Öncelikle herkese iyi forumlar. Dostlar incehesaptan bilgisayar aldığım için 30tl lik hediye çeki kazandım. Yaklaşık 200tl gibi bir bütçem var. İşin ilginç tarafı ne alıcağımı da bilmiyorum. Geçen haftaya kadar m.2 alayım diyordum ama SSD ile arasında saniyeler olduğunu gördüm. Oyunlarda sanırım...
Top Bottom