Arama sonuçları: *

1. M

Bu sistem 90k alınır mı?

Önerebilir misin hazır sistem? 1708584184 Bilgisayar toplamada bilginiz varsa parça önerebilir misin?
  2. M

Bu sistem 90k alınır mı?

----AMD Ryzen 9 7950X3D 4.2GHz 128MB Önbellek 16 Çekirdek AM5 5nm İşlemci ----ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti OC Edition 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı ----ASUS ROG CROSSHAIR X670E HERO 6400MHz DDR5 Soket AM5 M.2 PCIe 5.0 HDMI DP ATX Anakart ----ASUS ROG RYUJIN III 360 ARGB OLED LCD...
  3. M

Kulak üstü oyuncu kulaklık öneri

Arkadaşlar selam fiyatı önemsiz ama gereksiz de masraf olmayacak kulak üstü , ses kalitesi hem oyunda hemde müzik dinlerken film izlerken tatmin edecek mikrofon önemsiz kablosuz tercihimdir yazılımı sorun yaratmayacak olması kafi teşekkürler.
  4. M

Klavye önerisi tam boyutlu sessiz

Arkadaşlar selam yeni bir sistem topladım bu sisteme yeni bir de klavye lazım fiyat önemsiz aşırı ses cikarmiyacak (kırmızı veya beyaz switch) tkl olmayacak yani "TAM" bir klavye olucak öneri verebilir misiniz? Marka takıntım yok ama Asus tercihimdir başka markalara açığım. Teşekkürler.
  5. M

Rog 4070 mi almalıyım Tuf 4070 mi

Teşekkürler yorumunuz için ama tüm kasa hariç alabiliceğim tüm tüm parçalar Asus ekran kartını gigabyte almak ne kadar mantıklı.
  6. M

Rog 4070 mi almalıyım Tuf 4070 mi

Selamlar 4070 ekran kartının Rog ile Tuf modeli arasında kaldım fiyat sıkıntısı olmadan hangisini önerirsiniz 16 pin ve 8 pin güç girişi bir şey etkiler mi biraz daha sıkıp Tİ modeline gerek var mı şimdiden teşekkürler
Top Bottom