Arama sonuçları: *

1. L

Bilgisayarı Ne Kadara Satabilirim?

13 e zorla bende de ayni sistem vardi 12ye sattim aciliyetten, 13e falan bulursan alici sat diger turlu biraz beklersin
  2. L

İLK BİLGİSAYARIM İÇİN SON KARAR

monitör olarak aoc,dell ve msi bakabilirsin diger markalara pek bulaşma. Ayrıca sistem içinde 280hz aşırı gelebilir(lol,valo harici o kadar fps vermez)
  3. L

Bu iki monitör arasında kaldım.

5.5e 27inç dell monitor var alirsan
  4. L

RTX 2070 ve r5 5600'e 9-10k verilip geçilir mi?

wattman falan yediyse eskiden ondan kafaya takiyodur ama su an 0-20bin arasinda param olsa ve ekran karti alacak olsam her seferinde amd alirim. Nvidiayi parçalar atar ha param vardir 30 40 a çıkarım ordada nvidia parçalar bütçe meselesi
  5. L

Topladığım Sistem İyi Mi?

bu bütçelerde ikinci el baksaniz daha iyi hocam
  6. L

YENİ BİLGİSAYARIMDA EFSANE DÜŞÜK FPS

dayı sen bana kurulmuşsun ama ondan dolayı tüm foruma hakaret etme hakkını veriyor mu sana bu ben ona takıldım yoksa sövmüşsün sövmemişsin vereyim iletişim adresimi sana söv için rahatlasın
  7. L

abi adam oyun oynuyor ben de oyuncuyum ve işlemci olarak ikisinide kullanmış biri olarak amd çok daha iyi ben onun için çöp dedim yoksa intel başka işlerde daha iyidir adamin sorunu oyun üzerine olunca yorumumda bu şekilde oldu gereksiz tribe girdin 1704914573 darbogaz yasadigini sadece sen...
  8. L

ne alaka fanboylukla o kadar parayı verdikten sonra tabi ki teknolojinin sonuna kadar gitmiş ve sıkıntısız olan amd alir tabi, senin intelin son zamanlarda yüksek maliyetli pclerde oluşturdugu sikintilardan haberin yoksa bu benim problemim degil cahil kardeşim
  9. L

sistemim ne kadar eder ?

monitörsüz 14 15 monitorlu 17 18 felan
  10. L

bu kadar parayı neden intel çöpüne heba ettin ki kardeşim ya
  11. L

4070 hazır sistem 22bin lira 🤔

abi fiyatlar inanililir gibi degil valla konu dursun bari dolandiricilik mevzusu olursa milletin haberi olsun
  12. L

benim de kafam karışık gerçekse alıp geçelim buradan valla :)
  13. L

Arkadaşlar böyle bir reklam gördüm stok mevcut diyor açıkcası inanamadım ama dolandırıcı olsa böyle reklamlı falan uğraşırlar mı? Daha önce bu siteden alan oldu mu...
Top Bottom