Arama sonuçları: *

1. C

30K bütçe laptop önerisi

30 K var sağlam bı laptop önerisi alabilirmiyim
  2. C

Öneri Steam yaz indirimi oyun önerisi

Hazır güzel bir indirim gelmişken oyun önerisi alalım. Oyunlarım şunlar: https://steamcommunity.com/profiles/76561198859881030/
  3. C

🔥İndirim PARİBU HEDİYE 300TL PİZZA KUPONU

Banada kod verecek bi hayırsever varmı öğrenciyim 😃
  4. C

Bu bot nedir ne eder?

Merhaba arkadaşlar geçen sene yaz ayında flodan 700 e bot aldım botun kutusu faturasını kaybettim bir arkadaş almak istedi hiç giymedim internettede aynısını bulamadım botun topuk kısmında pro tracker yazıyor,tabanindada Z harfi var fotoğraflardan görürsünüz fiyatı nedir benzer tahmini botlar...
  5. C

Hogwarts Legacy Steam Key 360tl

Mafia trilogy kaça satıyorsunuz yada satıyorsanız link atar mısınız.
  6. C

STEAM HESABIM ÇALINIP DURUYOR

Aga konuyla alakasız ama benim kart steamde kayıtlı bir şey aldığımda dogrulamasiz hiçbirşeysiz satın alıyor onu nasıl 3d secureye gecirebilirim bilen varmı
  7. C

Öneri Kütüphaneden Oyun Önerisi

eyv aga ama zaten beleş
  8. C

anladım eyv 3 saati bossu kesmekle uğraştım sonra saldım ne biçim sistem bu 15 kere ölmekmi lazım kesmek için
  9. C

indirdim çok yavaş gidiyor karakter ama tekrar indiriyim belki alışırım 1705010965 metro var denerim bir ara sağol önerin için
  10. C

Merhaba arkadaşlar half-life ve cs dışında saran oyun yok(online oyunlar hariç) hikayeli oyunlar çok sıkıcı geliyor. Çok fazla ara sahne, konuşma, animasyon derken oyundan çıkıyorum 1 2 saat içinde. Half-life tarzı içinde saydıklarımdan içermeyen oyun var mı sadece ilerle adam vur tarzı? Bu...
  11. C

Epic Games Sepetim nasıl?

mass efect var steamde mafia oynamayacağım için almaya gerek yok bf 42 var steamde var aga days gone sarmadı izledim oyun nasıl diye witcher var dying light 2 pahalı geldi ya
  12. C

Epic Games Sepetim nasıl?

Bunları beğendim alacağım eklememi önerdiğiniz oyun var mı? (RDR2 GoW var)
  13. C

Öneri İlk defa souls like oyanamaya çalışan birinin gözünden elden ring.

Elden ringi bende bu kış indiriminde aldım benimde ilk souls-like oyunum.Spoileri hiç sevmeyen biriyim. O yüzden oyunda hiçbir bilgiye bakmadan girdim. Başladım oynamaya, daha oyun başlar başlamaz 15 kere öldüm😃.Neyse açık dünyasını keşfedeyim gelişirim dedim 4 saatin sonunda ancak nasıl...
  14. C

🔥İndirim Flo 2 Al 1 Öde 2 Çift Bot 949₺🔥🔥

Anladım sağol
  15. C

🔥İndirim Flo 2 Al 1 Öde 2 Çift Bot 949₺🔥🔥

Aga link başka yere atıyor tekrar bi link atsana bende alıyım 47 bulamıyorum valla
  16. C

NAYS ile yaşadığım sorun..

25 dolar attım steame hem yıl dönümü hem %20 cashback için %20 geldi 100 lira. yıl dönümü 5 iş günü demişlerdi bekliyorum hala.
Top Bottom