Arama sonuçları: *

1. W

Arkadaşlar Hayırlı Olsun Alırım 🙏☺️

Hayırlı uğurlu olsun ama kasayı değiştirin bence. Aynı psuyu kullanıyorum ve daha önce bobin zırıltısı sorunundan dolayı değişim yapıldı bu ikincisi ve buda aynı soruna sahip. 6. aydan sonra deli gibi bobin cızırtısı yapıyor. şuana kadar sayısız psu kullandım ama bunun kadar öten bir psu serisi...
  2. W

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Bu mod zaten genel olarak nvidianın rtx 2000,3000 serisi için amd kartlarda ne yazık ki dlss açılmıyor. Nvidia kart alarak bence iyi yapmışsınız. Ama nvidia 4070 ve 4070ti kırpa kırpa kuşa çevirmiş. Şimdi de aslında 4070 ve 4070 ti olması gereken kartları 4070 super 4070 ti super modelleri...
  3. W

Ana Konu DONANIM ARŞİVİ: KANDIRILDIK VİDEOSU ( Herkes DLSS 3.0 Açabilecek? )

Adamlar resmen yeni kart yapmaya üşenmiş önceki jenerasyon kartları yazılımla kilitleyip 2 tane kartla seriyi geçiştirmişler. 4080-4090 dışında kart yok bu seride. 4080 nin fiyat/performans dengeside 4090 kıyasla saçma sapan. Bi 4090 kalıyor geriye. Dün modu indirip deneme fırsatı buldum...
  4. W

Tüm Nvidia ekran kartlarında Frame generation

Jensen tukurdugunu yalamayı sevmez ama g-sync de sadece modülle çalışıyordu şimdi bimden aldığınız axen tvlerde bile çalışıyor. AMD FSR frame generationu biraz daha iyileştirirse Nvidia'da diğer kartların kullanımına açmak zorunda kalacak gibi oyun stüdyoları hem çok daha geniş kart...
  5. W

🔥İndirim 🔥🔥XPG Summoner Silver Speed Klavye 1399 TL🔥🔥

Ben sezgisel anahtarları daha çok seviyorum ve sırayla brown,red ve silver anahtarları kullandım. Bence oyun için en iyisi silver. Silver anahtarı yaklaşık 4 sene kullandım alıştıktan sonra kullanması çok keyifli. Hatta optik anahtarlardan sonra o kadar hızlı gelmiyor artık bana.
Top Bottom