Arama sonuçları: *

• Users: Thormabey
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Thormabey

Geleceğim için ne yapabilirim ?

Merhaba değerli forum kullanıcıları sizden bir yardım isteyeceğim, geleceğim için ne yapabilirim ? İyi bir fen lisesinde 9. sınıf öğrencisiyim gelecek hayatımın daha iyi olması için kendime ne tarz yatırımlar yapabilirim? Örnek olarak artık dikey içerik tüketmeyi bıraktım ama bunun yeterli...
  2. Thormabey

çift kanal ram ne kadar farkeder

Merhaba arkadaşlar bende acer nitro an515-46 adlı laptop var ve bu laptop 1x16 gb ram olarak elime geldi ben lolde yaklaşık 110-140 fps alıyorum. Çift kanal ram yaparsam bu fpste ne gibi bir değişiklik olabilir (diğer oyunlar için de tahmin yaparsanız sevinirim) ryzen7 6800h rtx3070ti 1x16gb...
  3. Thormabey

Çözüldü✓ Acer Laptop 16gb ram önerisi

Merhaba arkadaşlar ben Acer Nitro AN515-46 adlı laptopu aldım ve işlemci tabanlı oyunlarda fpsim bazen düşük oluyor drop oluyor lolde maç sonuna doğru fps 90lara düşüyor bunun laptopun tek kanal ram olduğundan dolayı olduğnu düşünüyorum rica etsem bana 16 gb laptop ram önerir misiniz? Ayrıca...
  4. Thormabey

Acer laptop Düşük Performans

Merhaba arkadaşlar ben geçen aylarda Acer Nitro AN515-46 isimli laptoptan aldım ve performanslardan dolayı birazcık şaşırdım Laptopun özellikleri: Ryzen 7 6800h RTX 3070ti 1x16 ddr5 ram Şu ana kadar hiç çökme yaşamadım ancak oyunlarda fps düşüklüğü ve fps droplardan dolayı memnun...
Top Bottom