Arama sonuçları: *

1. C

🔥İndirim Amazon seçili kitap alışverişlerinde Kahvelerde %30 indirim🔥🔥 [SON GÜN]

yani eğer öyleyse bunlar indirim falan değil çünkü alacağım kitapların listesini yapıp fiyatlarını not ettim daha pahalı hatta
  2. C

🔥İndirim Amazon seçili kitap alışverişlerinde Kahvelerde %30 indirim🔥🔥 [SON GÜN]

ya saçma ama sepette indirim yapmıyor daha önce çok yaptım alışveriş falan ama ilk kez böyle oldu sizde de böyle mi? edit: düzeldi edit2: tekrar bozuldu indirim yansımıyor
  3. C

🔥İndirim 🔥DeFacto %40 indirim! + DEFACTO20 İndirim kodu %20 ek indirim 🔥

çok iyi ben şunu 200'e almıştım %20 daha gelince 160'a düştü tekrar alsam mı acaba :d
  4. C

🔥İndirim Silen Tuvalet Kağıdı 40'lı 81TL

hocam n11 kuponu neydi 150*40 veren kitap alacağımda bulamadım
  5. C

🔥İndirim Daha Adil Bir Dünya Mümkün D&R (Kitap) 💥33TL💥

amazonda 30 lira ve prime ücretsiz kargo https://www.amazon.com.tr/Daha-Adil-Bir-Dünya-Mümkün/dp/625754808X :D
  6. C

🔥İndirim Epomaker TH66 Pro - 1.345₺

bu site de şöyle bir şey yapmıştım üye olup ürünü sepet atıp çıktığınızda 4-5 saat sonra sepette ürün unuttum alsana %20 indirim hemen al gibi mail atıyordu
  7. C

❌İndirim Bitti! HP ABB cardinal IN-EAR Kulaklık Siyah 99TL

sanırım bitti indirim yetişemedik ya
  8. C

❌İndirim Bitti! RTX 4060 & Tİ EKRAN KARTLARINDA İNDİRİMMM

anakartıma powersuppyıma uygun mu onu falan nereden anlayabilirim acaba
  9. C

❌İndirim Bitti! RTX 4060 & Tİ EKRAN KARTLARINDA İNDİRİMMM

çok mu kötü 1660 var bende bunu alıp takayım dedim kötü mü olur
  10. C

🔥İndirim 🔥🔥 MONKA 3067 HOTSWAP KLAVYE 885TL 🔥🔥

hocam satmak isterseniz talibim benimkini iptal ettiler göndermiyorlar :D
  11. C

🔥İndirim Kiwi KHT8430 Kumandalı Priz Tipi Fanlı Isıtıcı 339TL

aynen hocam ya bir tost makine birde ütü bakarsan sevinirim marka model önemli değil :)
  12. C

🔥İndirim Cooler Master MM711 Gaming Mouse 450TL

Mouse geldim, tüy gibi cidden hoş. Bir dezavantajı kendisi ve kablosu beyaz çabuk kirlenebilir onun dışında güzel..
  13. C

WHATGEEK üzerinden son 1 ay içinde ürün alan arkadaşlar konuya baksın lütfen!!

Firma önce kargoladığını söyleyerek saçma sapan bir takip kodu attı 2 gün durduk yere siparişimi iptal ettilerini söylediler. para iadesi yapacaklarmış. Kargolanması için 10 gün bekledim boşu boşuna vakit kaybettirdiler. Üstüne birde asla maillere falan cevap vermiyorlar. Bir daha asla böyle...
  14. C

Gönderimi iptal edip para iadesi yaptıklarına dair mail attılar, neyse hocam bu fiyat bandında klavye görürsen atarsan sevinirim :D
  15. C

ben aldım ya şimdi teşekkür ederim kargoyla 500'e geldi ama iyi fiyat
  16. C

bugün çıktı kargoya. ürünün bu fiyatta olduğu haber verdiğin için teşekkür ederim. tahmini kaç günde geliyor
  17. C

Ben anlamadım neden bu kadar ucuz cimriden baktım son 1 yıldır 750 liranın altına düşmemiş hiç
  18. C

🔥İndirim Ayarlı Laptop Masası 258₺🔥

aldım hocam teşekkürler
Top Bottom