Arama sonuçları: *

• Users: salihycl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Telefondan SD kart içindekini görme

Evde bir tane Samsung 32gb SD kart bukdum ama içinde ne olduğunu bilmiyorum nasıl görebilirim
  2. S

I3 12100F için anakart önerisi?

İ3 1200F işlemci almayı düşünüyorum uygun fiyatlı anakrt önerisi verirmisiniz Ayrıca ekran kartı önerisi de verirseniz sevinirim 2. el düşünüyorum ekran kartını uygun olursa sevinirim Şu an GEFORCE 9500 GT var
  3. S

Ekrankartı önerisi verirmisiniz

Ryzen 5 5500 ve Asus A520 anakart almayı düşünüyorum bu sisteme göre DDR 4 ekran kartı önerir misiniz? bütçem maalesef çok düşük 3k civarı olursa sevinirim
  4. S

Ryzen 5 için anakart

Ryzen 5 5500 işlemciye göre anakrt önerir misiniz? şuan düşündüğüm Asus A520 sizce sorun çıkartır mı
  5. S

Ssd yi anakarttaki yerine takmasam?

Anakartlarin üzerinde bulunan SSD yerine sata kablosuyla başka bir SSD taksam sorun olurmu?
  6. S

Anakart önerisi verirmisiniz

İ3 12.nesil almayi düşünüyorum bu işlemciye göre anakart önerir misiniz? Uygun olursa sevinirim
  7. S

eski pc den yeni pc ye foto

eski pcdeki kayıtlı resimleri yeni pc ye nasıl aktarabilirim
  8. S

Freedosa Windows kurulumu

Hazır sistem alayı düşünüyorum Freedos yazılımı varmış ben bunu aldıktan sonra Windows kurabilirmiyim?
  9. S

Türk Telekom giriş sorunu

Türk telekoma guncelleme geldiğinden beri uygulamaya her gitmek istedigimde oturumunuzum süresi bitmistir uyarısı veriyor bir daha giriyorum ana sayfada bir daha geliyor yardım eder misiniz
  10. S

Hazır sistem önerisi

Bütçem 13-14k civarı fp oyuncu bilgisayarı önerir misiniz?
  11. S

Sistem toplama yardım

12-13k bütçeyle hazır sistem önerir misiniz? ben bu işlerden pek anlamıyorum :(
  12. S

10k bandında sistemm

9-10k civarında sistem toplamak istiyorum Öneriniz varmıdır?
  13. S

İşlemci önerir misiniz?

11gb Ram Geforce 9500GT ekran kartı P8H61 MLX anakart Bu sisteme işlemci onerirmisiniz
  14. S

Bu sisteme göre işlemci ve ekran kartı önerir misiniz?

İşlemciIntel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz Takılı RAM6,00 GB Ekran kartı Geforce 9500GT Anakart P8H61 MLX
  15. S

Anakart in kaç DDR uygun olduğu yazmiyor

Anakartim P8H61 MLX üzerinde DDR ile ilgili bir şey yazmıyor Yardım eder misiniz
Top Bottom