Arama sonuçları: *

• Users: Racoonq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

E-yooso Z11 klavye nasıl modlanır?

E-yooso Z11 klavye aldım. Daha tok bir ses istiyorum. Nasıl modlayabilirim? Neler gerekli?
  2. R

Klavye ışığı açınca hoparlörde cızırtı oluyor

klavyenin ışığı açılana kadar sorun yok ama açınca cızırtı geliyor klavyem Blic T60 hoparlör Crown Micro cms 204 aslında bunlardan kaynaklı mı bilgim yok ama çözümü bilen varsa yazabilir mi
  3. R

Max 1200tl kulaklık önerisi

Genelde hikaye oyunları oynuyorum beyaz renkli olması lazım öneriniz var mı?
  4. R

Ekran kartım öncekinden fazla ısınıyor ve fazla mhzlerde çalışıyor

Önceden sıcaklıklarım boşta CPU 38-40 GPU 30-33 arasıydı şu anda CPU 47-50 GPU 42-43 neden olmuş olabilir?
  5. R

Lust From Beyond M Edition Farkı Nedir ?

Başlıkta olduğu gibi kütüphanemde düz Lust From Beyond ve M Edition olan var farkı nedir ona göre indireceğim.
  6. R

İpad Bilgisayarsız nasıl jailbreak atabilirim ?

Cihazım iPad mini 5 jailbreak atmak istiyorum bilgisayarım yok atabilir miyim ?
  7. R

DDR4 4060 Ti Alınır Mı

https://www.vatanbilgisayar.com/intel-12400f-rtx-4060-ti-8g-h610m-h-v2-500gb-ssd-16gb-ram.html Bu sistemi düşünüyorum bazıları ddr4 alma diyor o yüzden soruyorum
  8. R

4060 Hala alınır mı ?

vram az olduğu için alınmaz diyenler var hala alınabilir mi ? birde hazır sistem önerisi istiyorum bütcem 27000 (1tb ssd ve soğutma bütcenin içinde olması gerekiyor)
Top Bottom