Arama sonuçları: *

1. D

HP victus 15 lerde voltaj koruması varmı

Merhabalar kısa bir soru soracağım HP victus 15 lerde voltaj koruması varmı acaba
  2. D

Çözüldü✓ HP victus 15 laptop şarj sorunu

Eyvallah hocam teşekkür ederim suanlik cihaza bir sıkıntı vermedi arkadasta vermez diyor bakalım süreci takip edeceğim
  3. D

Takmadan önce bir kere duzelttigimde sabit tutulduğunda sarsılmaz vs durumlarda sıkıntı olmuyor hocam aynı sizinki gibi bilgisayarada zarar vermez diyorsanız hiç uğraşmayayim teşekkürler 1712834056 Yani takmadan önce duzeltirsem sıkıntı olmuyor herhangi bir ses olmuyor
  4. D

Hocam gondereyimmi göndermeyeyimmi anlamadım şuan şarj bir kere düzelttikten sonra kesilmiyor gondereyimmi göndermeyeyimmi tek cevap olarak söyler misiniz lütfen
  5. D

Hayır kesilip durmuyor sadece anlık şarj almadığını görüyorum azıcık oynuyorum ve şarj alıyor sıkıntı yapmaz diyorsanız boşuna ugrasmayayim bende 1712829304 Prizden adaptore bağlanan uç sıkıntılı hocam ama azıcık oynayınca şarj almaya başlıyor
  6. D

Bilgisayara bir sıkıntı verirmi hocam
  7. D

Öncelikle merhaba arkadaşlar elimde bir HP victus 15 var ben laptopu şarja taktiğimda en başta şarj almıyor adaptorden prize giden UCLA biraz oynadigimda bir elektrik sesi geliyor ve sonra şarj almaya başlıyor neden olabilir ve HP teknik servisine mi yollayayim yoksa bir şarj mi alayım öneriniz...
  8. D

HP victus 15 batarya sorunu

Öncelikle herkese merhabalar elimde bir victus 15 var durumu şöyle özetliyim kullanıp %100 de %100 de bırakıyorum örneğin 3 4 gün sonra açıyorum ve şarj %8 düşmüş oluyor laptop 3 4 ay önce alındı HP geri almak istiyor göndereyim mi
  9. D

HP victus 15 şarj sorunu ve donma sorunu

Anladım hocam keşke önceden yazsaymisim neyse teşekkürler
  10. D

Durum o kadar mı vahim
  11. D

Öncelikle herkese merhabalar arkadaşlar küçük 2 sorum olacaktı ben yaklaşık 3 4 ay önce falan HP victus 15 laptop aldım en başlarda bir sıkıntı yoktu ama şimdilerde laptopta kapalıyken şarj yeme sorunu ve en baştan beri gelen ani ekran donup kararması sorunu var bunlar için endiselenmelimiyim
Top Bottom