Arama sonuçları: *

1. E

Çözüldü✓ 45k hazır sistem önerebilir misiniz ?

Bulduğunuz sistem iyi bence
  2. E

Yeni bilgisayarım olmasına rağmen kullanılabilir ram sorunu

Merhaba, bilgisayarımı alalı daha 2 ay bile olmadı hatta dün ram yükseltmesi yaptım tüm ramler değişti yepyeni ram taktım ona rağmen 32 gb ram kullanılabilir 31,8 yazıyor. Bunun sebebi nedir?
  3. E

R5 5600 için soğutma önerisi

Stok fandan daha iyi olduğu kesin ama ne oynadığınızda göre değişebilir.
  4. E

Yardım Ethernet kanlosu wifi ile neredeyse aynı hızı veriyor

Modem değerlerine nasıl bakılıyor bilmiyorum. Siz biliyormusunuz?
  5. E

Trendyoldan pc almak mantıklımı alınır mı?

Benim arkadaşım aynı bu markadan aldı 2 yıldır sorunsuz kullanıyor ama hazır sistem siteleri daha iyi olabilir.
  6. E

Yardım Ethernet kanlosu wifi ile neredeyse aynı hızı veriyor

Selamünaleyküm, Bugün idarelik 10 metrelik kablo aldım CAT5. Birkaç gün sonra modemi yakına alıcam daha kısa kablo alıcam. Wifi de 9.70 megabit ethernete geçtim 9.50 falan veriyor. Daha fazla vermesi gerekmez mi? CAT5 olduğu için mi? Uzun olduğu için mi?
  7. E

CS:GO düşük fps sorunu

cs 2 denemedim deniyeceğim yazarım. 1707651018 cs 2 de 30 fps alıyorum her şey en düşükte sebebi nedir? en yüksekde 10 fps.
  8. E

Ya öylesine yükledim valoranta göre bu fps az değil mi diye merak ediyorum.
  9. E

Tamamdır denicem. 1707649819 cs:go
  10. E

cs:go kalktı zaten ben betalardan yükledim.
  11. E

Yeni hazır sistem aldım valorant oyununda 500-600 fps alıyorum fakat yeni cs go yükledim her şey en düşükte 1024x768 çözünürlüğünde 100-150 fps veriyor saçma bir şekilde. CPU: 12400f GPU: RX 6600 RAM: 2x8
  12. E

Windows sorunlu çalışıyor

Valla çok oyun kurdum internetim rezalet. Sonradan çıktı zaten bu sorunlar
  13. E

Windows sorunlu çalışıyor

Yeni hazır sistem aldım Windows kurdum birkaç gündür gayet güzel kullanıyorum ama bugünden itibaren sorunlar çıktı. Denetim masasından bir şey silemiyorum, aygıt yöneticisinden hiçbirşey derve dışı bırakamıyorum hiçbirşey güncelleyemiyorum, bilgisayarı kapatmak istediğimde kapatılıyor yazısında...
  14. E

Çözüldü✓ PCI Aygıtı ve SM Bus denetleyicisi ünlem

Teşekkürler çözüldü.
  15. E

Çözüldü✓ PCI Aygıtı ve SM Bus denetleyicisi ünlem

Bu ikisinde ünlem var bios güncelledim hala devam ediyor. Anakart: Asrock H610m-hvs m2 r2.0 CPU: 12400f GPU: RX 6600
  16. E

FPS aynı ama arada bir kasma giriyor

Tamam kaldırdım tekrar deniyorum. 1707315356 Tamamdır. %98-99 kullanılıyor ama arada drop giriyor yine. Sebebi nedir?
  17. E

Evet açık ondanmı oluyor? 1707314999 Pardon vsync kapalı. Sadece ekran yenileme hızına sabitledim.
  18. E

Selamünaleyküm, yeni hazır sistem aldım RX 6600 ve i5 12400f. Darboğaz yapmayan bir ikili diye biliyorum ve ekran kartı kullanımı %40 ila %60 arası geziyor PES 2021 oyununda. Arada FPS aynı olmasına rağmen akıcılık gidiyor kasıyor gibi oluyor FPS ekran yenileme hızına eşit. Ne yapmalıyım...
  19. E

Wifi adaptör takınca wifi hızı 1 megabit oldu.

3.0 mavi olanmı?
  20. E

Wifi adaptör takınca wifi hızı 1 megabit oldu.

Normalde 10 megabit falan hız veriyor internetim. Yeni bilgisayar aldım wifi özelliği yoktu ve wifi adaptör aldım (Dual Band ac1300) ve internet aşırı yavaş ve speedtest yapınca 1 megabit hız veriyor.
Top Bottom