Arama sonuçları: *

• Users: ByDolph
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ByDolph

Stockx güvenli mi???

Burdan alışveriş yapılır mı? yapılırsa gönderim süreci nasıl işliyor?
  2. ByDolph

Hangi jordan daha iyi

Ayakkbı alacağım nike jordan 1 low un hangi rengini alayım sizce numara 42 (Öznel sorudur topluluğun ne düşündüğünü merak ediyorum) (Numarası olmayan ayakkabıları yollamayın yada orjinal satan başka bir sitedeki lingi atın)
  3. ByDolph

Orjinal nike satan yerler

Orjinal ayakkabı için (nike jordan 1 low) nerden alabilirim nike stoğu bitmiş
  4. ByDolph

Çakma ayakkabı nerden alabilrim?

İnternetten alıcam ama güvenilir olsun instaya çok güvenmiyorum nerden alabilirim (jordan 1)
  5. ByDolph

Xiomi renk sorunu nasıl çözerim

Redmi note 10 pro telefonumda duvar kağıdına ne koyarsam o renk şeması telefon rehberine ve google a yansıyor nasıl çözerim
  6. ByDolph

Gta5 Açılmıyor yardım lütfen !

epic games te gta5 im var oyun açılmıyor yükleme ekraında kalıyor ( siyah ekran üstüne beyaz yazı ve altta 3 yükleme satırı olan kısım ) donup kalıyor alt+f4 attığımda epic games te çalışıyor olarak gözüküyor denediğim çözümler ; -Oyunu doğruladım -Görev Yöneticisinden kapatmayı denedim...
  7. ByDolph

4700 TL ye kadar Ayakkabı Önerisi

4500 TL ye kadar (bir miktar geçebilir) sneakers arıyorum. nike bakıyorum. Nike Dunk Low Next Nature gri nasıl?
  8. ByDolph

Dijital denge sorunu

Arkadaşlar ailevi nedenlerden dolayı dijital dengeyi olduğundan az göstermem gerekiyor bunu nasıl yapabilirim her türü çözüme açığım
  9. ByDolph

Xiomi Telefondan video durdurunca olduğu yerde kalmıyor

Dedigim gibi bastaki video ilerlerken 2. Durdurunca
  10. ByDolph

Opera GX beyaz ekran

Eskiden olmuyorsu şimdi arada bir 1.5 saniye civarı ekran beyaz olutor sonra geri geliyor reset atmış gibi sanki
  11. ByDolph

Bu ürünün gümrük vergisi ne kadar çıkar

476,11TL 15%OFF | FreeSport 608 hibrid seramik rulman ABEC 9 inline Skate rulmanlar FreeLine paten kaykay LongBoard HandSpinner Rodamientos https://a.aliexpress.com/_ExRkreN
  12. ByDolph

Seramik rulman dayanıksız mı

Mf500 e seramik rulman alıcam freesports dan bilen varsa seramik dayanıksız mı ömrü az mı olur?
  13. ByDolph

Airpods um orijinal mi ?

Arkadaşlar airpods um bu slikon uclu modelini falan filan da söyler misiniz Orijinal olup olmadigini nasil anlarim
  14. ByDolph

Hisse almak mantıklı mı

Ttrak - Şişecam - Tofaş almayı düşünüyorum ilerde artar mı yoksa param erir mi ?
  15. ByDolph

Smoothie Blender önerisi

3k ya kadar bütçem var (biraz daha ekle şunu al gibi önerileri kabul ediyorum.)
  16. ByDolph

virustotal sonucu nasıl

beyler açıyımmı açmıyımmı ?
  17. ByDolph

Fosfor gece parlar mı

Patenime fosforlu bağcık alsam gece parlar mı
  18. ByDolph

Fosfor gece parlar mı

Patenime fosforlu bağcık alsam Akşam dışarı çıktığımda paralar mı
  19. ByDolph

Yardım Sarj azalınca fps düşüyor

Standoff 2 de 120 fps alıyorum ama bir süre sonra fps düşüyor 60 a kadar bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı
  20. ByDolph

Hangi Ekran Kartı Daha İyi

Bilgisayar toplamayı düşünüyorum 4060 veya 4060ti düşünüyorum ama benchmark list de 3090ti 4060 dan iyi gözüküyor sizce hangisi daha iyi
Top Bottom