Arama sonuçları: *

1. O

İki farklı ram uyumlu çalışır mı?

İkisini de 3200 e çekiyorsun veya otomatik de 3200 olarak çalıştırıyordu tam hatırlamıyorum ama kullanabilirsin. DDR3 zamanında 1666 1333 RAM çok kullandım.
  2. O

Öneri Logitech g102 benzeri mouse önerisi istiyorum.

Yeni bir sensöre geçme vakti gelmiş bence hocam bende g102 den glorious a geçtim claw grip için ikisi de nerdeyse aynı boyutta mavi olan logitech diğeri glorious atacağım siteden kendine uygun boyutta mouse yi bulabilrisin g102 için 203 ü seç aynı boyutta 2 si nasıl olsa da...
  3. O

Aliexpress 1 haftadır hareket olmayan kargo?

Güncelleme dün gümrüğe sunuldu ve bu gün tarafıma PTT mesajı geldi ama diğer kargo hala beklemede.
  4. O

Aliexpress kargo teslimi hakkında

Dün gümrüğe sunulan ürün için bugün PTT mesajı aldım hocam sizi tedirgin etmeyeyim ama umarım sizin kargonuzda bir problem olmaz.
  5. O

Siparişlerimden birisi 20.12.23 itibari ile gümrüğe giriş yaptı diğeri hala duruyor aynı saat sipariş edilmesine rağmen
  6. O

Mechenike K500A-B84 %75 TKL Klavye| Huano Red/Brown switch | Hot Swap/PBT 800 TL

Merhaba hocam klavye geldi mi? Bende sipariş ettim meraktan soruyorum.
  7. O

❌İndirim Bitti! Royal Kludge RK84| TTC Black Switch | Hot Swap | RGB | PBT Keycap | 1020 TL

Vergiler dahil brown huano swicth'ini 800 TL ye aldım 2 hafta oluyor beklemedeyiz.
  8. O

❌İndirim Bitti! Royal Kludge RK84| TTC Black Switch | Hot Swap | RGB | PBT Keycap | 1020 TL

Konu dışı olacak ama Machenike K500A-B84 75% TKL nasıldır bir fikriniz var mıdır ?
  9. O

Sinotrans Makzume Lojistik
  10. O

Ben eskiden çok sipariş verirdim, yeni gümrük işlerini İstanbul'daki lanet firma bakıyormuş o yüzden biraz tedirginim umarım geçer.
  11. O

Her birinden birer adet toplam 2 adet sepet toplam en fazla 2.5 bin liradır.
  12. O

Bende durum böyle hocam sende bir gelişme var mıdır?
  13. O

İnşallah hocam sizin ürün kaç gün bekledi bu pozisyonda. Genelde aynı gün çıkardı merak ettim.
  14. O

Merhaba Aliexpress üzerinden 08/12/2023 tarihinde bir mikrofon ve klavye sipariş ettim, 12/12/2023'te TR gümrük sırasına girdi "Arrived at linehual office" ayın 12 sinden beri herhangi bir hareket yok ürünler tanesi 40 dolar tutuyor ve aynı satıcıdan alınma. Sizce ürünüm nerededir? edir.
Top Bottom