Arama sonuçları: *

1. F

HAZIR KASA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER NELER

HAZIR KASA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER NELER dedin ya bende başında şükür namazı kıl diyorum
  2. F

HAZIR KASA ALDIKTAN SONRA YAPILMASI GEREKENLER NELER

başında şükür namazı kıl
  3. GAMEBOOSTER 24,5" GB-2526FF 1ms 260Hz SS VA FHD FreeSync/G-Sync Gaming Monitor

Samsun GAMEBOOSTER 24,5" GB-2526FF 1ms 260Hz SS VA FHD FreeSync/G-Sync Gaming Monitor

ÜRÜN SIFIR SAYILIR 1 SENE GARANTİLİ 4 K MONİTÖRE GEÇTİĞİM İÇİN SATIYORUM 81 İLE AYNI GÜN KARGO NOKTA HATASIZ ÖLÜ PİKSEL V.S SÖZ KONUSU DAHİ OLAMAZ CİDDİ ALICILAR FORUM ÜZERİNDEN MESAJ ATABİLİR forumdan mesaj olarak telefon numarası bırakırsanız gün içerisinde ararım DOLAP - SAHİBİNDEN GİBİ...
  4. Gamepower Rapid 27'' 1 MS 360 Hz RGB Pivot Flat IPS Gaming Monitör

Samsun Gamepower Rapid 27'' 1 MS 360 Hz RGB Pivot Flat IPS Gaming Monitör

ÜRÜN SIFIR SAYILIR 2 SENE GARANTİLİ ÇOK MEMLUN OLDUGUM VE SEVEREK ALDIGIM BİR ÜRÜN 4 K MONİTÖRE GEÇTİĞİM İÇİN SATIYORUM 81 İLE AYNI GÜN KARGO NOKTA HATASIZ ÖLÜ PİKSEL V.S SÖZ KONUSU DAHİ OLAMAZ 2 AYLIK ÜRÜN ZATEN CİDDİ ALICILAR FORUM ÜZERİNDEN MESAJ ATABİLİR YADA DİSCORD ADRESİM ÜZERİNDEN...
  5. F

35k bunları topladım sizce parçalari iyi mi?? Öneriye açigim

işlemci corti o ekran kartını beslemez
  6. F

Üniversiteyi kazanamazsam ne yapmalıyım?

31 cek
  7. F

17.3 inc rtx 4070 Laptop Önerisi

yaw hehe boş konusuyon sende leptop alacak parada yoktur rüyanda görüp anlatıyon bişiler
  8. F

böyle kudurmandan belli oldu hangi mağazada calıstıgın vatan bilgisayardaki çöp elamanlardan birisin zuyahahahaha
  9. F

hangi mağazada calısıyorsun önce onu söyle adam yanlıs yönlendirip 55 fps oyunmu oynatacaksın para kazanmak için
  10. F

evet masaüstü
  11. F

bu bilgisayar bu parayı hakedermi söz olsanız bu paraya ne alırıdnız pc

geldiginde bakarsın hocam canlı olarak nokta hatasız şuan bilgisayarın yanında değilim
  12. F

70 TL'ye o leptoba vereceğini 30 bin TL'ye benim kasayı satıyorum üst düzey o leptobun 50katı fps alırsın tertemiz al kullan xd
  13. F

KİCK HOST NASIL KAPATILIR ?

izleme kanka uyurken çözümü basit
  14. F

türkiyede garantili kutulu faturalı nokta hatasız cihazları 15 felan https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-m2-macbook-mini-2023-1111509952/detay burda bakabilirsin incelemek amaçlı satabilirsen sat istersen bize 10.000 gibi yarar üste 20.000 verirsen...
  15. F

amerikadan aldıgınız için türkiyede garantisiz olarak sayılıyormuş şimdi bilen birisine sordum amerikaya gitmedigin sürece burda garantisi geçersiz bizde öyle 10 tane cihaz var dedi türkiyede kapalı kutuları bile sıfırı bayide 22.500 ikinci ellerininde sıfır ayarında 16-17 bulursun dedi bu...
  16. F

15 sayarız üste 15 olur hocam bizim bilgisayarda aynı neredeyse hiç kullanılmamış diyebiliriz pek oynama fırsatım olmadı
Top Bottom