Arama sonuçları: *

1. veceaa

Ucuz Gamepad Sağ Analog

Şuan da ucuz bi gamepad kullanıyorum önceden hiçbir şekilde çalışmıyorda sonrasında steam aracılığıyla çalıştırmaya başladım. Fakat şöyle bir problemim vardı sağ analog ile yukarı aşağı ya da sağ sol yapamıyorum sadece sol üste ve sağ alta hareket ettirebiliyorum ben bunu anladığımda direkt...
  2. veceaa

SG-R601 EA FC 24 çalışmama sorunu.

Snopy SG-R601 kolunu aldım kol PS3/PC destekliyor. Fakat bu kolla EA FC 24 oynayamıyorum araştırdığıma göre Fifa 24 gibi yeni nesil oyunların bu tarz ps3 destekli olan kolları desteklemediğini öğrendim bu doğru mudur? Eğer doğru ise bu kolla EA FC 24 (Fifa 24) oynamanın bir yolu var mıdır?
  3. veceaa

5000 Tl monitör önerisi

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-tuf-gaming-vg249q3a-23-8-1ms-180hz-ips-full-hd-freesync-oyuncu-monitoru.html daha yeni aldım kendim kullanıyorum herhangi bir problemini görmedim alınabilir.
  4. veceaa

Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. yazısı

ekran kartım RX 6650XT 1704006752 Bende en son driver 2022'nin nisan ayı olarak gözüküyor 1704007080 Ekleme Yapayım: Ekran Kartımın en yeni driverini yükledim sorun da çözüldü çok teşekkürler.
  5. veceaa

Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. yazısı

Dxdiag tanı aracında "Bilgisayarınız Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı kullanıyor. En iyi deneyim için Windows Update'den veya donanım üreticinizin web sitesinden en son sürücüleri alın. Daha fazla bilgi için Microsoft 'Temel Görüntü Bağdaştırıcı'yı aratın " diye bir yazıya denk geldim...
  6. veceaa

ekran kartı toz kokusu

Merhaba bugün akşam fifa 24 oynarken burnuma kötü bir koku geldi ben de bilgisayarı kapattım kasayı açarak ekran kartını ve psuyu kokladım ve kokunun ekran kartından geldiğini anladım. Driverlardandır diyip driverleri güncelledim koku gitti fakat hiçbir oyuna giremiyorum dxdiag'da da böyle bir...
  7. veceaa

Epic Games indirme sıfırlanması.

açtığım konuyla alakasız oldu sanki
  8. veceaa

olabilir ama önceden denediğimde indirdiğim kısmı atıp indirtiyordu örneğin 60 gb oyun 40gb indirdim oyun 20 gbmış gibi gösteriyordu ve indirmeye devam ediyordu
  9. veceaa

Beyler 3 tuşa aynı anda basamıyorum oyunda 2 tuşu algılıyor en fazla

klavyede anti ghosting özelliği yoksa normal bir durum
  10. veceaa

öyleydi 2 kere denediğimde kaldığı yerden devam etmişti fakat şimdi direkt indirmeyi sıfırlamış
  11. veceaa

Epic Games hesabımdan Fortnite yüklüyordum sabah okula giderken indirmeyi durdurdum ve bilgisayarı kapattım. Tekrar baktığımda oyunun indirmesi sıfırlandı fakat depolamada Fortnite dosyaları yer kaplıyor bu problemi nasıl çözebilirim?
Top Bottom