Arama sonuçları: *

1. G

21.000 tl sistem önerisi

Evet onu söylemeyi unuttum ufak tefek dokunuşlar yapabilirsin DDR5 güzel bir sistem fiyat olarak uygun
  2. G

21.000 tl sistem önerisi

https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr5 işini görecek bir sistem bi bak bakalım fiyat olarak rakipsiz şu an
  3. G

Sistem Önerisi İstiyorum

Arkadaşta benimle aynı sistemi atmış bencede bu sistem arkadaşın dediği gibi psu değiştirip al gitsin
  4. G

Sistem Önerisi İstiyorum

https://www.gencergaming.com/gen-xx-ddr5 Bir tık üstüne çıkabilirsen bu fiyata alabileceğin en iyi sistemlerden biri olur DDR5 ileri dönük bir sistem.
  5. G

ASUS ROG ALLY GTA 6 KALDIRIR MI?

O zaman şu anki Ally'den ümidi kesmek lazım ileriki modellerde bakacağız :D
  6. G

ASUS ROG ALLY GTA 6 KALDIRIR MI?

Biliyorum bunu sormak için daha çok erken oyunla alakalı herhangi bir güncel bilgi yok tamamiyle tahmin amaçlı sorulmuş bir sorudur. Gta 6 çıkana belkide Asus Rog Ally'nin bir sürü yeni versiyonuda çıkabilir ama şu an ki Hellblade 2 , Alan Wake 2 , Rdr 2 gibi oyunları 30-40 fps oynatan güncel...
  7. G

ASUS ROG ALLY VE PS5 ARASINDA KALDIM

Asus Rog Ally yi satın aldım şu anlık memnunum ama bilgilendirme için teşekkür ederim aklımda bulunsun
  8. G

Cihazı aldım , Turbo modda Ea Fc 24 ü 60 fps stabil oynatıyor gerçekten 🤣
  9. G

Videolarda Rdr2 yi 50 fps falan oynatıyor ne kadar doğru bilemem zaten hep o videoların gazına geldim bende gerçekten öyleyse mantıklı baya
  10. G

Şimdi biraz bakındım ps de veri aktarımı olayı varmış hem Gta 6 da oynatıcak , bir yandan da taşınabilir ücretsiz oyunlu bir deneyim gerçekten karar vermesi çok zor keşke Rog Ally biraz deneyip karar verebilme şansım olsaydı geçici bir hevese kapılıp zarara uğramam umarım
  11. G

Bi önceki kullanmış arkadaş çok pişman olmuş beni biraz şüpheye düşürdü , acaba dedikleri gibi ya da videolarda göründüğü gibi fps veriyor mu boşuna da para vermek biraz ürkütüyor :/
  12. G

Sanki ps ye özel oyunla ps4 versiyonu olarak aktarıp fps yi 60 a çıkarıyorlar diye hatırlıyordum atıyorum Gow Ragnarok ps4 grafikleriyle ama 60 fps izin veriyorlar diye , zaten şu Gta 6 kafamı fazla kurcalıyor ama dediğim gibi oyunlar çok pahalı gerçekten çok arafta kaldım ya
  13. G

O zaman ps4 teki oyunlarım sadece ps4 te kalıyor öylemi , ps5 e psn hesabımla girdiğimde 0 bir hesap gibi oluyor yani
  14. G

Aslında Gta 6 yı büyük bir hevesle bekliyorum , evimde oyun için pc vardı yeni sattım , ps4 üm var ama dediğim gibi evde kalmadığım için tekrar pc düşünmüyordum , şöyle söyleyeyim mesela ps4 te ea fc 24 üm var ve nice birsürü oyunum var dijital olarak , bunu ps5 e aktarma olayı var mı veya...
  15. G

Tamamdır hocam , zaten arkadaş denemem için içinde oyun bırakacağını söyledi deneyip bir bakarım sorun yoksa alırım, çok teşekkür ederim tekrardan kafamdaki soru işaretlerini aldın
  16. G

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim benim için büyük bir merak konusuydu , fiyat hakkında ne düşünüyorsun 17.000 uygun mu , temiz 1.4 ay garantisi var Vatandan alınma birtek kutusu yok
  17. G

Masaüstü bilgisayarımda olduğu gibi torrent uygulamasından oyun indirip kurup oynayabiliyorum yani bildiğimiz bilgisayar gibi doğru mu anladım
  18. G

Burada da tam net bir bilgi alamadım acaba bilgisayarda olduğu gibi torrentten indirip crack yapılabiliyor mu
  19. G

Rog Ally nin yeni modeli bütçemi aşabilir diye düşünüyorum bunun bile fiyatı normalde çok üstün 17.000 e buldum diye düşündüm açıkçası 1721519516 Aslında oyunları orjinal alıp oynama taraftarıyım genelde hep öyle yaptım ama dediğim gibi çocuk masrafları falan derken biraz korsana yönelmek...
  20. G

Arkadaşlar 17.000 TL ye çok temiz garantisi devam etmekte olan Asus Rog Ally buldum , üstüne az daha ekleyip 0 Ps5 te alabilirim. Sorun şu ki pc önerisi istemiyorum çünkü şu sıralar çocuk beklediğimizden ötürü annemlerde kalmak durumunda kalıyoruz ve taşınabilir oyunlarlada keyif yapmalık bir...
Top Bottom