Arama sonuçları: *

• Users: CeyhanHan
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Cloud pc önerisi yapabilecek var mı?

merhabalr bana cloud pc önerebilecek var mı direkt windows gibi size laptopu veren bir yer shadow pc dışında o 30 dolar olduğundan biraz pahalı geldi
  2. C

ASUS UX430UAR harici ekran kartı takılır mı?

Merhaba elimde ASUS UX430UAR bir laptop VA Ri7 8550U 8 GB RAM 512 GB SSD var ve ben buna harici ekran kartı takmak istiyorum RX 580 takılabilir mi? ve sizce takılırsa nasıl olur bilgisayarda hal hazırda UHD 620 var ama ben i7 8 RX580'i besleyebilir fikirlerinizi bekliyorum
  3. C

Laptop alıp üstüne harici ekran kartı

merhabalar size bir sorum olacak sizce bir laptop alıp üstüne harici ekran kartı takmak istiyorum azerbaycanda yaşıyorum ve rx6600 fln 6000 TL civarı yine 7000 TL ye fln da ortalama bir laptop alıp ikisinide birleştirmek mantıklımı laptop (500gb ssd si olan ,i7 5 6 cı nesil bir şey,8gb rami olan...
  4. C

Laptop sticker lekesi geçer mi?

Merhabalar bir laptop alıcam sol kısmında kısmında belki görürsünüz sticker çıkarılmış lekesi var alsam temizleyebilirmiyim silsem geçer mi orası?
  5. C

Laptop ram değiştirme ram alma tavsiye

Merhabalwr ASUS VIVOBOOK X560UD model bi laptopum var onda DDR4 8 GB 2666 Mhz var https://tap.az/elanlar/elektronika/komputer-avadanliqi/41011109 burdaki ram i eklemek istiyorum sizce olur mu ?
  6. C

Azerbaycan'da yaşıyorum ikinci el laptop alıcam birkaç sorum var

Arkadaşlar benim sorum ben sahibinden param güvende ile bir depoya ürün göndericem ama diyorlarki senin kargoyu gönderecek adam kargo üstünde fatura fln koymalıymış eğer ben sahibindende param günde>mağazalar seçersem sizce adam bana gönderir faturalı veya ben yazarsam üstünde faturalı gönderir mi?
Top Bottom