Arama sonuçları: *

• Users: erdonc1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Laptop nvidia ekran kartını kullanmıyor.

RTX 3050 Lİ LAPTOPUM EKRAN KARTINI KULLANMIYOR AMD İŞLEMCİSİNİN EKRAN KARTINI KULLANIYOR 2 KERE FORMAT ATTIM NE DENEDİYSEM OLMADI YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
  2. E

Rtx 3050 ile csgo da 70 FPS alıyorum

Acer aspire 7 laptopum freedos şekilde geldi Windows 10 pro kurdum gerekli driverları kurdum csgo da 70 fps 100 fps arası alıyorum geforce experienceden ve sitesinden driverleri kurdum grafik ayarların rtx i seçtim oyunu yüksek öncelikli yapmama rağmen fps değişmiyor Özellikler: Ryzen 5 5500u...
  3. E

Öğrenciyim 13k bütçem var oyun oynatacak bir laptop arıyorum

Merhabalar öğrenciyim 13 bin TL bütçem var acil bilgisayar almam gerekiyor. Csgo lol valorant tarzı oyunları oynayabileceğim bir laptop arıyorum yardımlarınızı bekliyorum.
  4. E

Yardım HP LAPTOP ISINMA SORUNU

HP Pavilion G6 laptopumda CS:GO oynarken FPS 60 100 arası iken 40 50'ye düşüyor. 6'lı fan aldım daha bugün termal macun yeniledim 70-80 derecelerde takılıyor fakat yine FPS düşüyor. Arkadaşlar ne olursunuz yardım edin bir ton masraf ettim fakat sonuç yine aynı.
  5. E

HP LAPTOP OYUNLARDA FPS DÜŞMESİ

HP Pavilion G6 laptopumda CS:GO oynarken FPS 60 100 arası iken 40 50'ye düşüyor. 6'lı fan aldım daha bugün termal macun yeniledim 70-80 derecelerde takılıyor fakat yine FPS düşüyor. Arkadaşlar ne olursunuz yardım edin bir ton masraf ettim fakat sonuç yine aynı.
Top Bottom