Arama sonuçları: *

• Users: saksukaaa
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Yardım Dareu a950 pro vs m800pro

Arkadaşlar şuan sipariş edeceğim sizce hangisi alınır
  2. S

M800 mouse alınır mı?

Arkadaşlar 800tl para var üzerine ekleyip bu mouse almak istiyorum ama bazıları forumda dareu a950 öneriyorlar kendimi sıkıntıya sokup dareu mu alayım yoksa m800 mü Özelikle FPS oyunlsri oynuyorum
  3. S

Yardım Sistemim 2 ram ile çalışmıyor

Arkadaşlar dün sistemimi temizledim sonra bir türlü sistemim açılmadı anakart üzerinde CPU ve dram ışıkları yanıyordu en sonunda sorunu en aza indirdim ve sistemim şuan tek ram ile diğer parçalarla uyumlu çalışıyor ama 2 Rami takınca CPU ve dram tekrar yanıyor 1703931589 Bu arada iki Rami tek...
  4. S

Yardım Anakart dram ve CPU ışığı yanıyor

İyi akşamlar bilgisayarı alalı 2 sene oldu ve termal macununu yenilemek istedim ekran kartı işlemci gibi çoğu parçayı soktum hafif temizledim işlemcinin macunu şurup geri taktım ama islmeci stok fanı takarken canım çıktı yani biraz zorladım velhasıl sistemi açtığımda anakartts CPU ve dram...
  5. S

Yardım Intel stok soğutucu ayaklarım oturmuşu

Arkadaşlar en sonunda zar zor stok soğutucuyu taktım ama oturdumu bilmiyorum arka taraftan foto bırakıyorum lütfen yardımcı olun
  6. S

Yardım Ekran kartı kablolarım eksikmi?

Arkadaşlar yeni gelen 4060ti ekran kartımı monte ettim güç kablosunu da taktım ama eksik taktım korkuyorum yardımcı olurmusunuz 1703764598 Güç kablosunu taktım bu girişlere bir şey takmam gerekiyormu
  7. S

Yardım Asus B550M-K soğutucu takamiyorum lütfen yardım edin

Arkadaşlar bilgisayarım yeni geldim herşeyi kurdum sogutucumu taktım ama rbg kablosunu takamadım soğutucu modeli thermalright pearless assasin 120 se kablo fotosunu atıyorum yardımcı olurmusunuz
  8. S

4060Ti ryzen 7 5700x darboğaz yaparmı

Arkadaşlar sistemde genellikle oyun oynacagim darboğaz ölümü birde işlemci için soğutucu onerrmisiniz
Top Bottom