Arama sonuçları: *

1. Ares Blackrosa

taşındıktan sonra upload'ım artmasına rağmen pingim arttı

Açıkçası 5-6ms "bence" önemsiz bi fark ama sen rahat edemiyorsan bir şey diyemem. Altyapın varsa superonline bakabilirsin ama fiyatları uçuk. İnternette ne gibi sorunlar var?
  2. Ares Blackrosa

taşındıktan sonra upload'ım artmasına rağmen pingim arttı

5-6 ping için zahmete girmene gerek var mı ki, internette sorun yaşamıyorsan uğraşma bence.
  3. Ares Blackrosa

xotonic oyununda virüs varmı?

https://apps.microsoft.com/detail/9n5splxzqjmr?hl=tr-tr&gl=TR Bu değil mi?
  4. Ares Blackrosa

xotonic oyununda virüs varmı?

Virüslü şeyi Microsoft Store'a kabul etmezler diye düşünüyorum.
  5. Ares Blackrosa

Eski bilgisayar sürekli yeniden başlatıyor

Arkadaşlar elimde çok eski bir bilgisayar var, bilgisayar açılırken aşağıdaki Windows logosu geldikten sonra kendini direkt olarak yeniden başlatıyor. Öncelikle şunları belirteyim; - 2 farklı SSD denedim, düzelmedi. - Format atmayı denedim ancak formata başlamadan önce de bu ekran geliyor ve...
  6. Ares Blackrosa

Yardım 8000TL ekran kartsız sistem

500W'lık da var da neden yetmesin ki, 5600 + 2060 ne çekecek ki
  7. Ares Blackrosa

Anakart bu olabilir https://www.akakce.com/anakart/en-ucuz-msi-a520m-a-pro-amd-am4-ddr4-micro-atx-fiyati,810706860.html PSU + Kasa olarak da en ucuza bunlar var...
  8. Ares Blackrosa

Anakart, işlemci, ram ve PSU + Kasa mı lazım yani?
  9. Ares Blackrosa

Kasa çalışıyor görüntü gelmiyor

Ramlerden birini çıkar, öyle çalıştır. Olmazsa onu da çıkar öbür çıkardığını tak öyle çalıştır bi.
  10. Ares Blackrosa

Çözüldü✓ Kullanılabilir ram neden böyle gözüküyor

16'dan 7.3'ünü şu an kullanıyor, 8.5'ta boşta kullanılabilir var işte.
  11. Ares Blackrosa

Geforce Now'dan daha iyi proje, uygulama artık her ne denirse var mı?

Türkiye'de ki GFN'yi kullanacağına Avrupa GFN'si ya da Boosteroid'i kullan çok daha iyi. Gecikme 50ms falan oluyor, alışınca çok hissetmezsin rahat oynatıyorlar.
  12. Ares Blackrosa

İtopya Hazır Sistem Zamanlama Faciası

Benim üründe yazan özellikleri karşılamıyordu ama işte, THH'ye başvurdum o da uzun sürdü iptal ettim sonra.
  13. Ares Blackrosa

İtopya Hazır Sistem Zamanlama Faciası

Ben 3000₺'lik bi mikrofon satın almıştım ve açıklamada gürültü engelleyicisi olduğu yazıyordu ama yoktu. Ürünün özelliği ile açıklaması uyuşmadığı halde ürünü hijyen ürünü diyerekten iade kabul etmediler :D Çok basit bir şekilde kabul edeceklermiş gibi anlatmışsınız.
  14. Ares Blackrosa

Çözüldü✓ ekran kartı boşta 28w kullanıyor

Bütün tarayıcılarda olması gerek.
  15. Ares Blackrosa

Çözüldü✓ ekran kartı boşta 28w kullanıyor

Video izlerken boşta olmuyor aslında. Eğer ki ayarları açıksa Tarayıcıda gezinirken de Discord ya da Steam gibi uygulamalarda gezinirken de ekran kartını kullanır. Tarayıcı için ekran kartını kullanmamasını istiyorsan eğer (Chrome); Ayarlar > Sistem kısmına girip burada bulunan ayarı kapat.
  16. Ares Blackrosa

RTX 4080 VE İ9 9990K 750W PSU

Kablolar hakkında bir fikrim yok maalesef.
  17. Ares Blackrosa

RTX 4080 VE İ9 9990K 750W PSU

RTX 4080, 300-350Watt falan kullanıyordu sanırım, PSU tarafında sıkıntı çekmezsin ama işlemciyi bilmiyorum.
  18. Ares Blackrosa

Çözüldü✓ 50K Bandında Toplama PC Önerisi Alabilrmiyim..?!

Soğutucuyu yukarıdaki arkadaşın attığından alın (Thermalright Phantom Spirit)
  19. Ares Blackrosa

N11 güvenilir midir?

Yorumlarda o satıcıdan alıp yorum yapmışlar, şikayet eden yok gibi.
  20. Ares Blackrosa

GTA ONLİNE AKICILIK SORUNU

Ama oyunda öyle yüksek FPS değerleri almıyorsun, yani monitörün 144Hz olsa bile sen 70FPS ile falan oynadığın için kasıyor gibi geliyor sana. Gözün 144Hz'e alıştığı için 60Hz'de oynasan da kasıyor gibi gelecek ya da 144Hz monitörde 70-75FPS alsan bile kasıyor gibi gelecek.
Top Bottom