Arama sonuçları: *

1. M

Topladığım Sistem Uyumlu mu? Hangi parçalar değiştirilmeli?

yazdigim parcalardan cok bagimsiz gibi gorunuyor bu sistem
  2. M

sıvı soğutma kısmında öneriniz var mıdır acaba? psu olarak gigabyte 850w 80+ gold düşünüyorum.
  3. M

incelemedim maalesef, eğer mevcutsa linkini atabilir misiniz?
  4. M

Şu parçalar konusunda bi kesinleşsek çok daha iyi olacak da bakalım yorum bekliyoruz, şimdiden teşekkür ettim :)
  5. M

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum piyasadan uzun zamandır uzak olduğum için parçalar birbiri ile uyumlu mu, daha iyi fiyata hangi parçalar değiştirilmeli gibi sorulara cevap arıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Parçalar şu şekilde; İşlemci: Ryzen 7 7800x3D -...
  6. M

Sisteme uygun anakart ve kasa tavsiyesi

Çıkış yılı 2023 olan anakartlar daha mantıklı olmaz mı? Ayrıca kasa konusunda kendinden fanlı olarak daha fazla seçenekler yok mu?
  7. M

Sisteme uygun anakart ve kasa tavsiyesi

İşlemci: https://www.n11.com/urun/amd-ryzen-7-7800x3d-42-ghz-am5-96-mb-cache-120-w-tray-islemci-44584446?magaza=magic&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Ekran Kartı...
  8. M

Bu paraya bu sistem alınır mı?

Hocam markaların çoğunu bilmiyorum ve aynı zamanda bütçem monitörsüz 70k o da maksimum olacak şekilde
  9. M

Açıkçası uzun zamandır piyasaya hakim olmadığım için biraz yardıma ihtiyacım var parçaların birbiriyle uyumu vs. yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  10. M

Arkadaşlar aşağıdaki sistemi yılbaşından önce 65-70 K arası bütçeyle almayı düşünüyorum. Bu sistemi hazır olarak mATX olarak alabilirim gibi söylediler fakat ATX anakartın daha sağlıklı olduğunu duydum. Sizin de fikirlerinizi almak istedim. Sizce ne yapmalıyım? Neler geliştirip...
  11. M

Toplama veya hazır sistem önerisi

Peki 7800x3d'ye sıvı soğutucu şart mı? Eğer şart ise 240mm işimi görür mü yoksa 360mm mi olmalı?
  12. M

Hangi siteden daha uygun olur veya alacağım sistemdeki parçalar birbiri ile uyumlu mudur, ne almalıyım gibi sorulara kafamda cevap bulamıyorum aslında sorun orda.
  13. M

Arkadaşlar merhaba, Rtx4080 veya 4070 ti, işlemci olarak ryzen7 7800x3d, sıvı soğutuculu bi sistem toplamayı düşünüyorum. En ucuza nasıl çözebilirim veya hazır sistem mi almalıyım pek bi bilgim yok açıkçası. Bütçem 60K civarı yardımcı olabilir misiniz?
  14. M

70K Bütçe Sistem Toplama

Arkadaşlar merhaba, Bütçe maksimum 70K olacak şekilde AM5 sistem toplamayı düşünüyorum. Şu an aklımda ekran kartı olarak RTX 4070 TI ve işlemci olarak Ryzen 7 7800X3D ikilisi mevcut. Ayrıca sistemi yükseltmek istediğimde sorun yaşatmayacak bir sistem benim için çok iyi olur. Uzun süredir...
Top Bottom