Arama sonuçları: *

1. I

Klavyemde 1'e basınca garip şeyler yaziyor sonra siliyor

Beyler bugun yeni klavye aldım 1 basınca garip garip şeyler yazoyor sonra o satırı siliyor sonra biraz daha bişey yazıyor sonra kaydet falan gib şyeler cıkıo erkana
  2. I

CS GO oynerken steam aşırı internet kulanıyor

knk ryzen 3 2200g rx570 4gb 8gb ram 3400mhz
  3. I

knk internetim 6ya 0.6 kablo ile bağlantı kuruyorum :) bu arada valoranta 1.5k saatim var hiç bi zaman pingimin 24 ten yukarı cıktını görmedim lolde 26dan yukarı cıktını görmedim PUBG reimbow six rocet lig hepsi dahil internetim alt yapı olmadığından cok kötü ama nedne sadece cs go böyle
  4. I

Arkadaşlar merhabalar öncelikle ben cs go sadece ama sadece cs go ping yüksek ara ara tabi ara değil 10dk oynuyorsam 7dk sı 300 340 ms alıyorm böyle pingler aldığım zaman görev yöneticise baktım steam nerdeuse benim tarfifem kadar internet kulanıyor bu normalmi yoksa yoksa steam kulanığı içinmi...
  5. I

Sadece CSGO da ping yükseliyor

HAYIR KNK AAAAAAAAAAAAA normalde 60 70 alıyorum ara ara 200 400 360 cıkıyor normal mi AHAJAJAJAAJAJAJA
  6. I

Sadece CSGO da ping yükseliyor

Beyler sa öncelikle hayırlı sahurlar benim cs go böyle 5 6 dk bi pingim 200 400 350 liye filan cıkıyor sebebi nedir bide akkah için bunlardan hariç: kablo ile bağlanın oyundayken evde kimse ınterete baglı olmadığında emin ol tarifen kötü hızın düşük vs modemde sıkıntı var cs go max ping...
  7. I

Sadece CS GO da pingim yüksek

knk başka hiç bir oyunda ping drobu bile yemıyorum internete giren kimse yok sabahın 6 sında kim olabilirkli zaten ve oldukça iyi kablo ile bağlantı sağlıyorum valoranta 1500k saatim var hiç ping drobu yemedim hep 21 26 ms arası oynadım
  8. I

Hayır bazen 50 55 hatta 47 lerde oynuyorum
  9. I

Onuda yaptım.
  10. I

Rampage RM-K60 Drop Plus nasıldır

7 aydır kulanıom yani iyi gibi
  11. I

Odada Açikta Duran Kağitta Yağ Lekesi̇

One kanka vallaha kortum ben
  12. I

İkisinide denedim.
  13. I

Selam öncelikle hayırlı sahurlar,sorunum şu 3 yıldır aynı interneti kulanıyorum internet hızım berbaat 6/0.6 alt yapım en fazla bunu desteklediği için ama şidiye kadar hiç bi oyunda ping sorunu yaşamadım yaşadım ama bu kadar değildi mesala valorant lol reinbow six gta apex fortine hep idael ping...
  14. I

Öneri Hangisini almalıyım yardım

ben 2dk önce Hoylou aldım mi badn 5 alma bence
  15. I

NİCK önerileri YARDIM EDİN

Beyler Le Alkaid nicim şuan ki sizce nasıl ? Bide ben bunu nicki şekilli sayı ile yazmak istiyorum abartmadan nasıl ola bilir biraz saçma konu ama :)
  16. I

Inca IKG-445 Phaldor RGB Klavye Siyah 250tl

Aynen rgb bu fiyata zor saten
  17. I

Inca IKG-445 Phaldor RGB Klavye Siyah 250tl

arkdaşlar alınır mı? sizce bu 250tl bütçem var bu olmas ise önerileriniz bekliyorum.
  18. I

APU SİSTEM 8+4GB RAM OLURMU

ryzen 2200g var 8gb tek slot ram var bunu hep çift slota çıkarmak isiyorum ama youtubeden baktığım kadarıla 8+4 gb 12gb ram de fps düşüşlüğü var bu neden oluyor pek bilmıyorum ram işlerini anlatırmısın ne yapmam gerekiyor
  19. I

Pc fiyatları düsüyormu

evet son 2 haftadır düşüş var allahım inşşalah 4k ya rtx l sistem almayı nasip eder biraz zor ama inş
  20. I

Oyuncu klavyesi önerisi

https://www.hepsiburada.com/gamepower-warlock-compact-mavi-switch-mekanik-klavye-p-HBV00000RXFFU?wt_gl=cpc.6802.dsa.elk.it-cevre-birimleri&isFashion=true&gclid=CjwKCAjww-CGBhALEiwAQzWxOgkIljKhCEcnmDUAWte4pA2YhoJ-FgrcCs14bONUaCDRjO_5yIPelRoCG-AQAvD_BwE Bende bu var çook memnunum ala bilirsin...
Top Bottom