Arama sonuçları: *

1. R

gta v online giremiyorum

epic games gta v online giremiyorum bilen var mı
  2. R

ekran kartı tavsiyesi

9k
  3. R

ekran kartı tavsiyesi

Ryzen 5 5500 psu 550wat 80 asrock b450m 16gb ram bu sisteme 3050ti olur mu
  4. R

Sizde de halsizlik, baş ağrısı ve hafif titreme varmı?

cevremde ki herkes öyle havadan bence ben sapa sağlamamım
  5. R

Windows bios kurma sistem

hocam cs2de işlemci sıcaklığı 68 70 derece ekran kartı 54 derece normal midir bu değerler ilerde zaten işlemci soğutucusu alicam
  6. R

tamamdır hocam ınıyor
  7. R

hocam çok teşekkür ederim Allah razı olsun yani pazartesiden belli uğraşıyorum garantiye de gönderecektim ama siz sağ olun yaptınız gerçekten çok teşekkür ederim
  8. R

hocam yükselt çıktı bide özel cikti hangisi
  9. R

hocam Windows kurulum geldi kuruyorum 1703670930 hocam Windows 10 hangi sürüm önerirsin home pro var
  10. R

hocam flaş takılı değil suan
  11. R

1703670307 hocam böyle bir ekran çıktı ben ameliyatlıyım dizimden dolayı Windows kendim kuramadım arkadaşıma kurdurdum windows'un kendi sitesinden kurdu direkt flash attı ben böyle biliyorum yani çok anlamıyorum Windows kurma işini
  12. R

hocam f12 bastım ekranın sol köşesinde kısa cizgi yanıp sönüyor BIOS ekrani gelmedi başka tuş olabilir mi
  13. R

hocam kapatıp açtım sinyal gene yok dedi klavye mouse calismiyor kafayı yemek üzereyim
  14. R

deniyorum hocam 1703669727 hocam simdi flaş bellegimi takim Windows kurmak icin
  15. R

evet kablolu klavye tüm portlarda denedim çalışmıyor
  16. R

hocam klavye takıyorum çalışmıyor
  17. R

burdan sonra nasıl devam edicem beyler
  18. R

bios güncellemesi yapılmamış

hazır sistem aldım anakartın BIOS güncellemesi yapılmamış olma ihtimali olabilir mi çünkü tüm USB portlarına klavye mouse takınca çalışmıyor ayrıyetten monitöre görüntü vermiyor ama RAM işlemci ve ekran kartı çalışır durumda fanlar çalışır durumda bunun sebebi BIOS güncellemesi yapılmadığından...
  19. R

monitöre görüntü gitmiyor

hocam denedim olmuyor gene zaten USB portlarına klavye mouse takincada çalışmıyor yüksek ihtimal mağaza bios güncellemesi yapmadı o yüzden hem görüntü hemde klavye mouseyi algılamıyor
  20. R

monitöre görüntü gitmiyor

onuda denedim olmadı
Top Bottom