Arama sonuçları: *

1. V

OPEL VECTRA A KASA USTASI

Takibe aldım hocam teşekkür ederim
  2. V

OPEL VECTRA A KASA USTASI

Herkese hayırlı forumlar. Opel vectra a 2.0 i Cd model aracım var. Ankarada bu araçlara bakan işinin ehli usta tanıyor musunuz?
  3. V

2023 ARALIK AYI 200 BİNE ALINACAK MASRAFSIZ ARAÇ ÖNERİSİ

Aslında Opel Vectra Hyundai accent yumurta kasa veya Renault r19 Fiat palio modelleri var ama ben daha çok kullanıcılarından öneri almak istiyorum 180 bine polo classic 98 model araç almıştım kroniğinden kurtulamayıp satmak zorunda kaldım şimdi de ağzım yandığı için daha sorunsuz bir araç bakıyorum
  4. V

2023 ARALIK AYI 200 BİNE ALINACAK MASRAFSIZ ARAÇ ÖNERİSİ

Herkese hayırlı forumlar, 180-210 bandında alabileceğim beni sanayi dostu etmeyecek bir araç arıyorum önerileriniz nelerdir ?
  5. V

APU sistemde Performansı yükseltmek için ne önerirsiniz ?

Çok teşekkürler. İnceleyip detayları tekrar aktarırım
  6. V

Akşam inceleyeceğim hocam teşekkür ederim 1703510088 Satın aldığım ramin özelliklerinde 3600 MHz yazıyor
  7. V

Teşekkür ederim hocam akşam ısıyı kontrol edip gerekirse bugün siparişini vereceğim. Başka bir öneriniz var mı ?
  8. V

Bunu akşam kontrol edeceğim. Teşekkür ederim 1703509319 500-1500 arası bir rakam olabilir
  9. V

Hayır bakmadım. Nereden bakabilirim ? Sisteme uyumlu önerdiğiniz bir soğutucu var mı ?
  10. V

Herkese merhabalar, Kurduğum sistemin özelliklerini aşağıya yazıyorum. Ne eksik ne fazla ve neler yapabilirim bilgi verebilir misiniz lütfen ? ASUS Prime B450M-K II AMD B450 4400 mhz anakart G.Skill Ripjaws V F4 (2*8) GB DDR4 Ram AMD Ryzen 5 5600 G 3.9 GHz İşlemci Hadron power supply 550 W...
Top Bottom