Arama sonuçları: *

• Users: Burak53
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

GameBooster 23.6" GB-2461CF Monitöre uygun monitör tutucu nasıl bulunur?

Merhaba, GameBooster 23.6" GB-2461CF 144Hz 1ms monitörüm var buna uygun monitör standı istiyorum fakat hangısıdır bılemıyorum bılen varsa yardımcı olabılırmı? şimdiden teşekkür ediyorum
  2. B

Anakart bios güncellemesi sorunu

Merhaba arkadaşlar, Asus tuf b450m pro gaming anakartım var. bu kartta daha önceleri flash bellek olmadan direk bios üzerinden bios güncellemesi yapabiliyordum ama şuan o seçeneğim yok flash takmadan güncelleme yapılmıyor bunun sorunu ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür...
  3. B

msdt id maintenance diagnostic Kodu Düzeltmesi nasıl yapılır ?

Merhaba arkadaşlar msdt id maintenance diagnostic bu kodu çalıştıra yazıp denedım fps arttırıyor dıye ama bılgısayarda takılmalar oluyor bunu nasıl düzeltebilirim bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden teşekkür ederım.
  4. B

Asus tuf b450 plus gaming anakartlı sistemde görüntü yok

Arkadaşlar asus tuf b450 plus gaming anakartım ve ryzen 3 3100 işlemcim GEIL MARKA 2x8 gb 3600mhz ramlarım var fakat ekrana bir türlü görüntü vermiyor bütün fanlar dönüyor ama ekran gelmiyor hiç bir şekilde bios pilini çıkartıp denedim yine olmuyo sorun nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim
  5. B

HDD Yİ PC BAZEN GÖRÜYOR BAZEN GÖRMÜYOR

Arkadaşlar merhaba bir problemim var yardımcı olabilicek varsa cok memnun olurum.. bilgisayarımda 500 gb nvme samsung ssd var bunun harıcınde 500 gb hdd 1 Tb hdd var fakat ilk başka 500 gb hdd de sorun oldu bilgisayar bir görüyor bir görmüyor hddye girşte yapamıyorum kasmaya başlıyor daha sonra...
Top Bottom