Arama sonuçları: *

1. T

Gece fırsatını kaçıranlara i3-12100f arc 750 16 gb ram

İntelin ürettiğinden kastınız şu mu? Sparkle ile farkı nedir acaba? https://www.vatanbilgisayar.com/intel-arc-a750-8gb-gddr6-256bit-dx12-ekran-karti.html
  2. T

❌İndirim Bitti! i3 12100F ARC A750 Sistem 12.999 TL 🔥🔥🔥

Bazı eski oyunlarda FPS düşüklüğü var onun dışında sorun yok. DX12 oyunlarında çok iyi çalışıyor eskiden DX11'de sorun çıkıyordu ama onu da bayağı düzelttiler.
  3. T

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

Attığınız klavyenin kaç katman olduğu gibi bilgileri göremedim o yüzden yorum yapmam zor.
  4. T

❌İndirim Bitti! i3 12100F ARC A750 Sistem 12.999 TL 🔥🔥🔥

Ekran kartı güncellemesini elle yapıyorum yazılım güncelleme ararken zaman aşımına uğrama sorunu verdiği için. Bu sorunu yaklaşık 8-9 aydır yaşıyorum sorunu düzeltmediler hala.
  5. T

🔥İndirim Amazon---4 al 2 öde Kampayası

Yok son günü dündü.
  6. T

Satmakla uğraşacağımı sanmam abime veya tanıdığım başka birine veririm. Bana bir tık küçük geliyor sıkıyor abime tam olur büyük ihtimal.
  7. T

Sipariş ettiğim mangalardan 2 tanesi gelmek yerine 1 tanesi geldi ve yanında mont gelmiş nasıl becermişler böyle bir şey becermeyi? İlk kez böyle bir şeye denk geliyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüm gelmeyen mangayı tekrar yolladılar ve mont bende kalabilirmiş sağolsunlar ama tek bir sorun...
  8. T

Ben aynı anda 12 tane sipariş verdim hepsinde 4 al 2 öde uyguladı yani 12 ödemek yerine 6 ödedim tavsiyem toplu sipariş vermeniz tek kullanımlık zaten kod.
  9. T

🔥İndirim Prime Day Manga listem🔥🔥

4 al 2 öde kampanyasını kullanmışsan gözükmüyor.
  10. T

Apex 7 tkl 3584 tl amazon

Alınmaz. Yurt dışından çok daha iyi seçenekler var.
  11. T

🔥İndirim AİGO Hotswap-kablosuz ve kablolu klavye

Bütçe kesinlikle 1700 üstüne çıkmıyorsa aydınlatma kullanılmayacaksa ve yurt içi şartsa tercih edilmesi düşünülebilir switchleri de idare eder gibi gözüküyor ses testinden baktığım kadarıyla yoksa 2300 TL'ye yurt içinde Ak820 Pro veya yurt dışından Ak992, Rk61 gibi klavyeler almak daha mantıklı...
  12. T

Kesinlike yellow switch tercih edilmeli niye derseniz blue switch ileride çok kafa ağrıtır veya gece evdekileri uyandırır. O zaman düşünülebilir.
  13. T

Şahsen bunlar yerine Ak992, Ak820 Pro gibi klavyelerden alırdım. Bütçeniz tam ne kadar? 1700 üstüne çıkabilir mi?
  14. T

1200 mAh kime yetecek? Bendeki 3000 mAh Akko 5108B anca yetiyor bana üstüne aydınlatmasız bu kadar hayatta verilmez. Hot-swap ama kaç pin? Hot-swap diye belirtmesi iyi de kaç pin diye belirtilmemesi saçmalık belki kendi switchlerine özel hot-swap.
  15. T

İlk 4 kitabı verdim sipariş zaten başka alınacak kitap arıyorum.
  16. T

Kampanyaya dahil bu çok mükemmel dediğiniz fantastik bilim kurgu veya gizem manga olmayan kitabı var mı? Başka manga varsa onu da alabilirim.
  17. T

1500₺ bütçe red swıtch klavye önerisi

Almanca versiyonu 3 mod yani Bluetooth, 2.4Ghz ve kablolu olarak kullanılabildiği için daha avantajlı. Attığınız linkteki sadece kablolu.
  18. T

1500₺ bütçe red swıtch klavye önerisi

Şahsen Rk61 daha iyi bir seçenek. Z94 400-500 TL'ye satılırken almak çok mantıklıydı ama şu an bence mantıksız. https://www.amazon.com.tr/dp/B08DHZ5X9S/ref=twister_B0B355JGRQ?_encoding=UTF8&psc=1
Top Bottom