Arama sonuçları: *

1. E

Modemin eski olmasi interneti yavaslatir mi?

sağlayıcı dün açmadı bayram tatilinin bitmesini bekliyoruz, aç kapayı denedim. tatil bitince tekrar arayacağız 1719001868 iç tesisattan kastınız altyapı mıdır hocam 1719001914 tavsiye için teşekkürler, muhtemelen yeni modem alacağız
  2. E

hayır v3 zaten ama dediğim gibi önceden bi sorun yaşamıyodum
  3. E

modem zaten yeterli, son 1 haftada yavaşladı zaten.sadece sebebini anlamaya çalışıyorum 1719001608
  4. E

oradayım zaten de tam olarak neresi lazim size,çok başlık var arayüzde
  5. E

türk telekom td w9970
  6. E

hat değeri dediğin tam olarak neresi oluyor
  7. E

Hat degerin dedigin speedtest verileri mi? Evde degilim geceye dogru atabilirim ama şöyle soyleyeyim upload ve download 3 civariyken ms degisiyor
  8. E

Yaklasik 6 8 senelik bi modemim var (tt). Internet saglayicim turknet ve altyapim 75 mb destekliyor. Turknet e ilk gectigimde gayet sorunsuzdu ilk 1 bucuk ay ama son birkaç haftadir internetimde ciddi bir dusus var. 70 mb download alirken su an maks. 3 alıyorum. Ping yuksek ve o kadar da stabil...
  9. E

PALWORLD'ü Microsoft Store'dan almak

Arkadaşlar selam. Bugün Palworld çıkış yaptı. Microsoft Store'da 85 lira ama sadece XBOX üzerinden mi oynanabilir, PC'den de oynayabilir miyim biliyor musunuz?
  10. E

Hangi sepet alinir kararsiz kaldim

Hangi sepet alinir butce kısıtlı
  11. E

Epic'ten Disco Elysium almak

Epic'te de ayni fiyatta
  12. E

Epic'ten Disco Elysium almak

Epic Games'ten Disco Elysium alacağım fakat desteklenen dillerde Türkçe yok oysaki Steam'de var yaziyor.Epic sürümünde de Türkçe var mı?
Top Bottom