Arama sonuçları: *

1. C

bu sistemle Ets 2 oynayabilir miyim

hocam sorunun cevabını bilmiyorum ama genel fikir vermesi için "can i run it" yazarak Google'dan aratırsanız ilgili sitelere girip, parçaları seçip bakabilirsiniz
  2. C

15k bütçeyle sıfır/ikinci el karışık sistem toplar mıyız

Gigabyte B550M-DS3H AMD Ryzen 5 3600 Corsair Vengeance LPX 16 GB (2X8) 3200 MHz CL16 Kingston NV2 SNV2S/1000G PCI-Express 4.0 1 TB rx6600 bu artık ikinci el :D Kendimce çıkardığım parçalar bunlar, f/p oluyor mu sizce böyle
  3. C

Çok teşekkür ederim 1703879627 mesela bunun bazı parçaları ikinci elden bulsam, daha ucuza getirip atıyorum 144 monitör bütçesi de çıkartsam çok güzel olur benim için
  4. C

bu konu amacından saptığı için kurallar gereği kapatmam gerekir mi
  5. C

hocam dediklerinizi takip ettim, aklınıza gelen başka kanal var mı böyle
  6. C

öyle içime oturdu ki yaptığım ilk şey donanım arşivi YouTube hesabının bildirimlerini açmak oldu, belki ondan yakalarım yeni bir sistem diye ahahah
  7. C

4 saat önce atılmış videoda stok mu bitti o_O
  8. C

Öncelikle selam, burada bilgisizlere yardım ettiğinizi duyduğum ve kazıklanmaktan korktuğum için üyelik açtım. 15k bütçe var elimde, sıfır/ikinci el karışık bir sistem toplamak istiyorum. Bunun nedeni de 15k paraya başka türlü bir şey alamayacağım sanırım :( Ben araştırma yapıyorum bir yandan...
Top Bottom