Arama sonuçları: *

1. B

Ekran kartı önerisi / PUBG için yeterlimi

Teşekkür ederim yardımın için.
  2. B

Bütçeden ziyade şu an oğlumun fazlasıyla işine yarıyor. Bende müsait zamanımda oyun oynamak istersem diye değiştirmek istedim ekran kartını. Ama tahminimden daha fazla masraf gerektirecek sanırım. Anakart, işlemci, belki ek ram vs. Ben 3 4 bin civarı bi ekran kartıyla varolan sistemi kullanmaya...
  3. B

Bütçeden ziyade şu an oğlumun fazlasıyla işine yarıyor. Bende müsait zamanımda oyun oynamak istersem diye değiştirmek istedim ekran kartını. Ama tahminimden daha fazla masraf gerektirecek sanırım. Anakart, işlemci, belki ek ram vs. Ben 3 4 bin civarı bi ekran kartıyla varolan sistemi kullanmaya...
  4. B

Ddr4'e geçersek anakart ve işlemci beraber değişmek zorunda sanırım değil mi. Pek anladığım işler değil. Yinede orta halli bir ekran kartıyla orta bir performans alamazmıyız acaba. Cevap için teşekkürler
  5. B

Herkese merhabalar. Genelde oğlum oyun için kullanıyor (Roblox,Minecraft vs.) bende fırsat bulursam PUBG ve benzeri oyunlar oynamak istiyorum. Aşağıdaki sisteme göre 2.el veya uygun fiyatlı bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Şu an üzerindeki çok eski Ati Radeon HD 4500 yanılmıyorsam. Bunlara...
Top Bottom